Hardnews

Що може безповоротно зіпсувати смартфон: експерти закликають ніколи так не робити

Напевно у кожного вдома є старий смартфон, яким вже ніхто не користується, однак він лежить десь у шухляді, як запасний варіант. Про такі смартфони люди доволі часто забувають й місяцями їх не вмикають, й звісно ж не заряджають. Експерти кажуть, що це груба помилка. Смартфони не можна залишати на довго повністю розрядженими, адже в один день вони просто більше не ввімкнуться, а батарея відмовиться отримувати заряд.

Смартфон ввійде в стан глибокої розрядки

Якщо не заряджати час від часу акумулятор, то він ввійде в стан глибокого розрядження. Вивести його з цього стану доволі складно, а інколи неможливо, якщо телефон доволі старий.

Щоб подібного не трапилося пробуйте заряджати гаджет хоча б раз у дів-три місяці. В такому випадку батарея буде продовжувати нормально функціонувати й ви зможете зберегти телефон. Якщо ви забули за гаджет й він пролежав без зарядки довший період часу спробуйте залишити його підключеним до електромережі на деякий час. Проте, якщо через годину, чи більше телефон не подав жодних ознак життя, то допомогти йому може хіба що фахівець з ремонту.

Що ще потрібно знати про зарядку смартфонів?

айфон зарядка

Від справності акумулятора залежить те, скільки часу вам прослужить смартфон, яким дорогим він би не був. А стан акумулятора залежить від того, чи правильно ви його заряджаєте. Ось, кілька пунктів, про які не варто забувати:

  1. Не розряджайте телефон до нуля і не заряджайте до 100%. Оптимальні цифри 20%-80%.
  2. Не заряджайте телефон на м’яких поверхнях, під подушкою, чи відкритим сонцем, адже він буде перегріватися.
  3. Не заряджайте телефон у висячому положенні, тобто щоб він висів на шнурі, адже так псується роз’єм для зарядки.

Дотримуючись цих не хитрих правил ви зможете не турбуватись про акумулятор багато років.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button