Hardnews

Названо звички українців, які вбивають їхні смартфони

Ян Кошанюк, директор сервісу з ремонту побутової техніки, поділився з GSMinfo думками про звички, які можуть нашкодити смартфону і скоротити термін його служби.

За словами Кошанюка, сучасні смартфони оснащені літій-іонними акумуляторами, які не можна розряджати до нуля або заряджати до 100%. Це може суттєво скоротити термін їхньої служби. Крім того, не рекомендується залишати смартфон заряджатися на ніч, оскільки це може призвести до перегріву і скорочення терміну служби акумулятора. Ідеальний варіант – зарядити смартфон на 80-90% і вийняти його із зарядного пристрою перед сном.

Кошанюк також наголосив на важливості зберігання смартфонів у відповідних температурних межах. Якщо залишити телефон під прямими сонячними променями, він може перегрітися і вимкнутися. Так само зберігання смартфонів у місцях з підвищеною вологістю може вплинути на безпеку та функціональність внутрішніх компонентів.

акумулятор

За словами Кошанюка, фізичні пошкодження є найпоширенішою причиною звернень до сервісного центру. Щоб мінімізувати ризик пошкодження від випадкових падінь або необережного поводження, він рекомендує використовувати захисні чохли та захисні екрани із загартованого скла.

Фахівець також застерігає від більшості популярних в інтернеті порад щодо сушіння пошкодженого водою смартфона, таких як використання рису або фена. Ці методи часто є неефективними і можуть призвести до подальшого пошкодження.

Постійне оновлення операційної системи та додатків має вирішальне значення для забезпечення безпеки та стабільності роботи смартфона. Відсутність оновлень робить пристрій вразливим до кібератак.

Нарешті, використання смартфона з повною пам’яттю може призвести до уповільнення роботи та збоїв. Багато програм споживають ресурси пристрою, навіть коли вони неактивні, що призводить до швидкого розрядження акумулятора і зниження продуктивності. Регулярне очищення пам’яті від невикористовуваних програм і даних може допомогти підтримувати оптимальну продуктивність.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button