Новини

Короткий перелік речей, яким не місце на кухні: про це знають далеко не всі

Кухня — це місце де готують та їдять. Відповідно тут немає бути нічого зайвого, що могло б потрапити у їжу й мати шкоду для людського здоров’я. Однак інколи люди сильно нехтують цим правилом, або ж просто не знають, що деяким речам не місце на кухні або ж на відкритих робочих поверхнях. Ба більше, дехто робить з цієї кімнати повноцінний склад, якщо житло саме по собі маленьке. Є всього три правила, яких сумлінно потрібно дотримуватись, щоб не піддавати ризику своє здоров’я та здоров’я рідних.

Правило №1

На кухні не повинно бути жодної побутової хімії. Дехто зберігає у кухонних ящиках різноманітні засоби для миття ванної, порошки для прання тощо. Всі ці продукти повинні зберігатися точно не у цій кімнаті. Виділіть для них місце у тій же ванній або у якійсь комірчині. Якщо зберігаєте хімію у ванній кімнаті подбайте, щоб вона була за закритими дверцятами, тобто не на відкритій полиці.

Правило №2

Кухонний посуд не повинен зберігатися на відкритому просторі. У багатьох кухнях можна побачити таку картину, коли тарілки чи чашки зберігаються не на закритій полиці або у ящику, а на звичайній підставці. Так робити не можна, адже на посуді накопичується пил та бруд. Виключення, якщо ви щоразу перед експлуатацією тарілки, чи чашки будете ополіскувати її водою. Але навряд, чи вам захочеться так робити, тому краще просто звільніть один з закритих ящиків й помістіть туди все приладдя.

посуд

Правило №3

Ніякої зайвої техніки на робочих поверхнях. Якщо у вас є міксер, пароварка, мультиварка, вафельниця та інші девайси, але ви ними не користуєтесь, чи користуєтесь вкрай рідко, не зберігайте їх на видному місці. На них теж накопичуються пил та мікроби, особливо якщо ви готуєте їсти й в приміщенні утворюється багато пари. Вся вона осідає на цю техніку й забруднює її. Краще, знову ж, знайти всім цим приладам місце у якомусь ящику чи на закритій полиці.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button