Hardnews

Стало відомо, що трапиться зі смартфоном, якщо постійно розряджати його до нуля

Інколи може трапитися ситуація коли смартфон розрядився до нуля й самостійно виключився. Це нормальна ситуація, адже якщо власник девайсу не вдома, то у нього не завжди є вчасний доступ до розетки, чи до зарядженого повербанка. Однак, є безліч людей, які лінуються вчасно дістати зарядку й бувши вдома все одно підключають телефон до зарядного вже тоді, коли він вимкнувся або ось-ось це зробить. Експерти кажуть, що це вкрай шкідлива звичка якої потрібно позбуватися. Ось, чим такі дії загрожують вашому телефону.

Батарея швидше зношуватиметься

Якщо постійно розряджати смартфон до нуля, то батарея почне накопичувати заряд. Тобто, чим далі, тим телефон довше заряджатиметься. Також, він менше триматиме заряд, тобто вам доведеться частіше його заряджати. Фахівці кажуть, що для акумулятора ідеально, якщо ви не заряджаєте його більше ніж на 80% і не розряджаєте менше ніж на 20%. За таких умов батарея прослужить свій максимальний термін, а це за попередніми оцінками приблизно три роки. Якщо ж нехтувати цими правилами й розряджати смартфон до нуля, або постійно забувати його на зарядці, наприклад, залишати на всю ніч, то акумулятор “житиме” близько року.

Смартфон смітник

Що може трапитися?

Коли батарею неправильно заряджати, вона перегрівається і в цей момент в ній відбувається багато хімічних реакцій. Акумулятор може здутися й тим самим пошкодити ще й корпус гаджета. Акумулятор може навіть вибухнути, а це взагалі небезпечна ситуація для життя та здоров’я оточуючих. Ну й наостанок — батарея стрімко втрачає свою продуктивність. Тобто телефон швидко розряджається й довго заряджається, або зовсім припиняє заряджатись.

Тож підсумовуючи — не розряджайте телефон до нуля, не залишайте його на зарядці на ніч, а ще по можливості завжди використовуйте те зарядне, яке йшло зі смартфоном у комплекті.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button