Новини

Стало відомо скільки років не мився чоловік, щоб потрапити до Книги рекордів Гіннеса

У світі є безліч дивовижних та моментами дуже дивних рекордів. Це не лише спортсмени, або знаменитості. Це й звичайні люди, які зробили щось таке, що ніхто у світі ще не робив. Наприклад, відростили найдовше волосся, нігті, випили найбільшу кількість води, або ж не милися найбільшу кількість років. Останній рекорд в цій книзі теж є і його встановив мешканець Ірану Аму Хаджі.

Чоловік не мився 60 років

Щоб встановити цей рекорд чоловік не мився 60 років, однак попри це прожив доволі довге життя (помер у віці 95 років).

До слова, чоловік відмовлявся митися не заради рекорду, ймовірно він й не знав про існування так званої Книги рекордів Гіннеса.

аму

Його історія життя зовсім не типова. Аму Хаджі — це його прізвисько, адже точного імені чоловіка ніхто не знає. Він був відлюдьком, жив в земельній ямі далеко від людей. Зі слів місцевого населення, чоловік не мав ніяких зв’язків з цивілізацією, та жив по суті, як первісна людина. Води та гігієнічних процедур Аму сильно боявся.

Також, мешканці селища неподалік котрого жив відлюдник, казали, що він пив брудну воду з природних водойм, харчувався фруктами, корінням та мертвими тваринами.

Рекорд у Книзі з’явився зовсім недавно, коли у 2022 році місцеві мешканці таки вмовили його помитися. Тоді про чоловіка дізналася світова преса й так власне він і потрапив до книги Рекордів. Щоправда, невдовзі після того, як чоловік помився його не стало. Чи пов’язана якось його смерть з прийняттям гігієнічних процедур, чи це просто дивний збіг — невідомо.

Про смерть чоловіка написало безліч світових газет. Окрім прізвиська Аму Хаджі іранець отримав ще звання “Найбрудніша людина у світі”.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button