Новини

Ніколи не залишайте монети в салоні автомобіля: причина справді поважна

Дуже часто водії залишають монети в салоні авто. Нерідко це підстаканник, чи інші відділення десь біля коробки передач. Дійсно, дрібні гроші можуть знадобитися у будь-який момент і дуже зручно мати їх під рукою. Та все ж для зберігання монет краще використовувати гаманець, чи складати їх у якесь закрите відділення, звідки вони не мають шансів випасти.

Чому небезпечно тримати монети у підскляннику?

Ну, по-перше, коли їх там багато вони можуть створювати сильний шум та дратувати не лише водія, а й пасажирів. А по-друге, під час руху та несподіваних дорожньо-транспортних пригод монети у найбільш не підходящий момент можуть розсипатися по всьому салону автомобіля. Це може сильно відволікти водія й спричини аварійну ситуацію.

Що ще не варто залишати в салоні авто?

Є безліч застережень стосовно того, що не варто залишати в машині, а особливо у спекотну погоду.

  1. Смартфон. Це гаджет, який від перегрівання може не лише вийти з ладу, а навіть вибухнути. Також він може почати плавитися. Словом, залишати телефон в машині влітку і йти надовго кудись у справах — зовсім погана ідея.
  2. Запальничка. Причина така ж як і зі смартфоном, однак все ще більш небезпечно. Вибух запальнички може спровокувати пожежу в машині, що може призвести до катастрофічних наслідків.
  3. Різноманітні аерозолі, наприклад, газовий балончик, лак для волосся тощо. Вони теж можуть вибухнути через тривалий вплив високих температур.
  4. Газовані напої. По-перше, вони можуть зіпсуватися й нашкодити здоров’ю. По-друге, газована вода також може зірватися. Як мінімум хімчистку салону доведеться оплатити.
  5. Косметика. Креми, помади й інші засоби подібної консистенції на сонці зіпсуються або ж зміниться їх склад, що може спровокувати проблеми зі здоров’ям.

Також у салоні не радять залишати цінні речі, адже вони можуть попасти в поле зору злодіїв.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button