Hardnews

Смартфон не заряджається: ці 5 кроків повинен зробити кожен користувач до звернення в сервісний центр

Уявіть, ви підключили до смартфона зарядний пристрій, але гаджет не заряджається. Що робитимете в першу чергу? Ми розпитали експерта, чому так трапляється та що потрібно робити в такому разі. 

Перше правило — жодної паніки. Цілком можливо, що зі смартфоном все гаразд. 

Не виключено, що процес зарядки не починається через яку проблему, яку можна вирішити за лічені хвилини. 

Перш ніж мчати в сервісний центр або думати про покупку нового гаджета, варто виконати п’ять нескладних дій. 

Спробуйте використати іншу розетку

Можливо від іншої розетки смартфон почне заряджатися. Якщо це так, то вам не доведеться ремонтувати смартфон та зарядник не доведеться. А от відремонтувати розетку доведеться. Звісно з дотриманням всіх правил безпеки. 

Перевірити зарядний пристрій

Можливо ваш смартфон не заряджається через проблеми з зарядним пристроєм. Не виключено, що щось могло трапитися з кабелем або адаптером. Перевірте пристрій на наявність заломів чи інших пошкоджень. Спробуйте використати інший зарядник. 

Перезавантаження смартфона 

Якщо використання іншої розетки та заміна зарядника не дали очікуваного результату, то річ, швидше всього, в самому смартфоні. 

Можливо йдеться про збій програмного забезпечення. Спробуйте перезавантажити пристрій. Дуже часто саме такий простий крок дозволяє розв’язати проблему.. 

Перевірити температуру поверхні мобільника

Якщо смартфон все одно не заряджається, варто проаналізувати його стан. Якщо поверхня телефону досить гаряча, то не варто підключити зарядний пристрій поки смартфон не “охолоне”. 

Перевірити стан гнізда для зарядного пристрою

Можливо смартфон не заряджається через те, що в гніздо потрапив бруд. Спробуйте обережно прочистити цей отвір за допомогою зубочистки чи загостреного сірника. 

Якщо всі вище перераховані заходи не дали очікуваного результату, доведеться звернутися в сервіс за допомогою спеціалістів. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button