Новини

Клієнт звинуватив Монобанк у викраденні коштів: що відбувається 

Один з клієнтів Монобанку скаржиться на роботу фінансової установи. За його словами банк списав гроші, але не зарахував їх на рахунок банку, який обслуговує магазин. Відповідну скаргу обурений клієнт оприлюднив на популярному тематичному ресурсі Мінфін. 

Деталі

Клієнт розповів про те, що мав необережність оплатити онлайн-покупку в магазині Алло на суму понад 20 тисяч гривень. Кошти в Монобанку були списані з його рахунку, але гроші так і не були нараховані на рахунок магазину. В підтримці Монобанку лише розводять руками. 

За словами клієнтам вийшла така ситуація, що гроші просто зникли. Магазин їх не отримав, а Моно повертати гроші на рахунок клієнтам не збирається. Розказують про якісь 12 днів, протягом яких гроші мали б повернутися на рахунок. Клієнт обурений, адже гроші списали за кілька секунд, але чекати на повернення потрібно майже два тижні. І то жодної гарантії немає.

Що кажуть в банку

Представники Монобанку оперативно зреагували на скаргу клієнта та надали відповідь на форумі Мінфін. Там визнали, що ситуація неприємна. Але там пояснили, що з боку банку гроші були зарезервовані для подальшого списання. Тобто наразі кошти знаходяться в Монобанку аж поки до них не надійде запит на списання від банку, який обслуговує магазин або запит на скасування операції. 

Якщо ж запит не надходить, то Монобанк поверне кошти максимум на 12 день, і це не забаганка банку, а правило платіжних систем. Також в банку відповіли, що запит на скасування вже надійшов, тож кошти були успішно переказані на рахунок клієнта. 

При цьому інші користувачі в коментарях до скарги розповідають про те, що клієнт не до кінця розуміє як працює платіжка система, тому і виникла ця проблема. 

Як бачимо, банк оперативно реагує на скарги своїх клієнтів та надає пояснення. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button