Київстар

Українці обурені: популярний мобільний оператор знову підвищує ціни

Один з найпопулярніших мобільних операторів України — Київстар знову різко підвищив ціни на тарифи. Розповідаємо про причини та наслідки раптового зростання цін.. 

Деталі

Різкий перегляд вартості тарифів для деяких абонентів Київстар викликав обурення серед споживачів. 

На офіційній сторінці Київстар в Facebook багато українців висловлюють своє обурення. При чому не стільки про сам факт підвищення цін, скільки про те, яким чином оператор повідомляє про зміни в тарифах..

Київстар

Один з абонентів розповів, що дізнався про зростання плати випадково, коли звернувся в службу підтримки з іншого питання. Він був неприємно здивований тим фактом, що його не лише не попередили про зміни, а ще і перевали на дорожчий тариф. 

  • Пізніше абонент з’ясував, що є можливість перейти на дешевший тариф, але зробити це можна не раніше ніж через місяць.
  • Клієнт обурений, адже про подібне потрібно повідомляти заздалегідь та давати чіткі пояснення.
  • Зараз складний час, і важливо своєчасно повідомляти про зміни, особливо здорожчання, щоб люди могли планувати свої витрати і обирати підходящі для них пакети послуг. 

Що кажуть в Київстар

Київстар оперативно відреагував на скарги абонентів, стверджуючи, що абонентів повідомили про зміни за 7 днів, як це і передбачене законодавством. Інформування проводилося через смс-повідомлення, на вебсайті оператора, а також на голосове меню, доступне за номером 466. 

Також зазначають, що при зверненні до оператора абонент може отримати інформацію про час та вміст смс-повідомлень, які було надіслано. 

В Київстар запевняють, що вони намагаються забезпечити максимально прозорий та зрозумілий процес комунікації зі своїми абонентами, однак реакція клієнтів показує, що не всі клієнти можуть вчасно дізнаватися про зміни. Саме це і викликає невдоволення. 

Зазначимо, що зміни за тарифами вже набрали чинності. Для одних абонентів ще з 9 квітня, для інших — з 1 травня. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button