SoftnewsНовини

Аналітики популярного месенджера з’ясували, як українці ставляться до безпеки даних

Представники популярного месенджера Viber провели опитування української аудиторії користувачів з метою з’ясувати, як багато уваги вони приділяють конфіденційності та безпеці особистої інформації. Також респонденти розповіли про найбільш затребувані функції.


Viber

Переважна більшість (64%) користувачів Viber зазначає, що конфіденційність персональних даних має для них найбільше значення. Ще 18% раді тому, що додаток гарантує їх безпеку, а 7% впевнені, що приватність особистих даних має бути налаштована «за замовчуванням». Мало хто відповів, що це питання їх не хвилює: 6% вибрали варіант «мені все одно, але краще, якщо захист є», а 5% – «не думаю про це».

Конфіденційна інформація – це табу для комерційних компаній. У цьому переконані 69% учасників опитування. 23% відзначають, що оперувати даними можна тільки після отримання згоди. Нейтрально до використання персональних відомостей відносяться 6%, а 3% вважають, що інформацію можна застосовувати для дослідження аудиторії.

«Всі текстові, голосові та відеочати в Viber захищені наскрізним шифруванням за замовчуванням, і ми постійно працюємо над додаванням релевантних функцій, щоб забезпечити безпечне перебування користувачів на платформі. Вже зараз наші інженери працюють над впровадженням кількох нових функцій, що гарантують додатковий рівень захисту конфіденційності даних – анонси не змусять себе чекати»

– розповів генеральний директор Viber Джамел Агау.

[adsforwp id=”10622″]

При цьому 52% опитаних не користуються додатковими функціями для ще більш приватного спілкування – їм досить стандартних послуг. 17% відзначили, що збираються спробувати ці інструменти в майбутньому, 9% вже знайомі з деякими з них.

Найбільшою популярністю серед українців користуються секретні чати (10%), далі йде створення резервних копій листувань (5%), приховування статусу в мережі (3%) та зникаючі повідомлення (2%). 2% користувачів застосовують все вищеперелічене.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button