Новини

Як Viber заробляє на простих українцях

Обговорення
Viber
Viber

В інтерв’ю виданню UBR.ua, глава департаменту з продажу в країнах СНД Rakuten Viber Сергій Самородов розповів про те, як Viber заробляє на українських користувачах.


Основне джерело доходів – це бізнес-повідомлення, це приблизно 25% (розсилка повідомлень компаній, – ред.). Далі йде нативна реклама. А далі йдуть чат-боти і стікери“, – зазначив представник Viber.

Також він повідомив, що порівняно з 2018 роком Viber наростив прибуток в Україні на 17%.

Надалі Viber має намір розширювати сервісні функції.

Наприклад, планується запуск платіжних сервісів, за прикладом китайського WeChat. І, наприклад, у США і РФ компанія в тестовому режимі вже запустила інстант-шопінг. В результаті користувачі отримали можливість безпосередньо у сповіснику вибирати товари і замовляти їх.

В середині грудня платформа Viber також планує запуск “четвертої кнопки”. Вона буде розміщуватися в нижній частині головного екрану мобільного застосунку і міститиме “корисну інформацію” – наприклад, найпопулярніші спільноти, стікери, чат-боти. Фактично, ця кнопка створюється, щоб скерувати користувачів при пошуку інформації.

Нагадаємо, за статистикою сайту Similar Web, месенджер Viber – найпопулярніший мобільний додаток в Україні. Застосунок встановлений на 97% смартфонів українців.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

З’явився рейтинг найпопулярніших мессенджерів в Україні

В минуле

СБУ затримала групу хакерів, які перепродавали товари на OLX

В майбутнє

Також буде цікаво