VodafoneНовини

Vodafone запустив найвигідніший тариф: умови і ціна

Не пройшов ще й перший місяць дві тисячі двадцятого року, а тарифи вже порядком дорожчають. Проте, для людей, яким необхідний мінімум послуг за обмежену плату, все ще є цікаві пропозиції. Одна з них – від оператора Vodafone, який традиційно відомий своїми дешевими тарифними планами. Що ж входить в його нову вигідну пропозицію, і чим воно краще аналогів у інших операторів «великої трійки»? Давайте розберемося разом.


Найдешевший тарифний план від оператора: деталі і пакет послуг

Як правило, «соціальні» тарифні плани включають в себе якийсь необхідний мінімум послуг, зокрема, безлімітні дзвінки всередині мережі, і невеликий пакет інтернету або дзвінків на номери інших операторів. Що ж нам пропонує дешевий тарифний план від компанії Водафон?

  • Повністю безлімітні дзвінки по Україні в мережі Водафон.
  • Вісімдесят хвилин на дзвінки по Україні на номери інших операторів, а також на польського оператора T-Mobile (традиційного партнера Vodafone).
  • Тридцять хвилин дзвінків на інші зарубіжні номера.
  • П’ятдесят СМС-повідомлень.
  • Чотири гігабайти високошвидкісного інтернету.
  • Безлімітний доступ до соціальних мереж, а також сервісів онлайн-телебачення і YouTube: трафік на дані сайти не входить в чотирьохгігабайтний пакет інтернет-послуг.

Розмір абонентської плати в тарифному плані Vodafone SuperNet Start становить дев’яносто гривень на місяць. При цьому вигода в тому, що, на відміну від інших операторів «великої трійки», Водафон рахує місяць як тридцять днів, а не як чотири тижні (двадцять вісім днів). Це означає, що за рік у вас не набігає «тринадцята зарплата» на користь оператора.

Vodafone

Vodafone SuperNet Start – не єдиний соціальний тарифний план від компанії Vodafone. Про сімейні тарифи від даного оператора ми вже неодноразово писали. Також в наших статтях ви можете знайти порівняння даних тарифних планів з їх аналогами у інших українських операторів «великої трійки».

Що найкраще вибрати – вирішувати вам, але в будь-якому випадку новий дешевий тарифний план від компанії Vodafone однозначно заслуговує на увагу. Придбати його можна в будь-якому офіційному магазині оператора.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

One Comment

  1. Що тут порівнювати з іншими операторами… Я в Київстарі маю тариф за 35 гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button