Новини

OnePlus працює над “суперстабілізацією” при зйомці 4K-відео

OnePlus

Під час проведення конференції Open Ear Forum представники OnePlus заявили, що планують приділити максимум уваги можливостям зйомки своїх смартфонів. Компанія розповіла про прийдешнє оновлення прошивки фірмових гаджетів, яке покликане відчутно підвищити якість записуваного з їх допомогою відео.


OnePlus 7T

Серед пріоритетних функцій, які виділили представники OnePlus, були названі можливість ручного регулювання експозиції та балансу білого. Розробники також планують додати у флагманські смартфони можливість коригування швидкості спрацьовування затвору камери та тону шкіри при портретній зйомці.

Представники бренду відзначили, що активно працюють над модернізацією апаратного та програмного забезпечення з метою знайти ідеальний баланс між різкістю і шумом. В ході конференції співробітники OnePlus заявили, що майбутні пристрої компанії отримають підтримку 4K-відео з функцією «суперстабілізаціі», а зйомка при штучному освітленні не буде викликати мерехтіння при відтворенні записаного ролика.

[adsforwp id=”10622″]

Працюють в компанії і над нічним режимом для відео, функцією налаштування глибини різкості для телеоб’єктива та новими фірмовими додатками, що дозволяють швидко редагувати знятий матеріал. Серед додаткових можливостей майбутніх версій прошивки відзначаються плавне наближення з можливістю регулювання однією рукою, зміна об’єктива під час зйомки, оновлений режим Timelapse, підтримка AR-емоджі та стікерів і синхронний запис одразу з двох камер.

Більшість нововведень представники OnePlus планують презентувати вже в 2020 році у вигляді програмного апдейта. Точний список моделей смартфонів, які отримають оновлення, виробник не повідомляє.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Samsung розчарувала користувачів відсутністю Android 10 у флагманах

В минуле

Vodafone запустив найвигідніший тариф: умови і ціна

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle