Новини

Samsung Galaxy S10 можна розблокувати чужим відбитком пальця

Обговорення
Samsung Galaxy S10

Однією з особливостей Samsung Galaxy S10 став розміщений під дисплеєм ультразвуковий сканер відбитків пальців. Датчик працює швидко і без нарікань, але недавно виявилося, що завдяки захисній плівці смартфон може розблокувати не тільки власник, але і будь-який бажаючий. Представники Samsung відреагували на проблему і запропонували спосіб її вирішення.


Справа в тому, що з більшістю видів захисного скла сканер працює не так добре, як у випадку з гнучкими. Але розміщений між самою плівкою і дисплеєм клей якраз-таки і служить причиною, по якій будь-який бажаючий може розблокувати Galaxy S10.

Спочатку Samsung рекомендувала використовувати виключно фірмові аксесуари, але потім компанія підтвердила, що випустить програмний патч, що усуває проблему.

Поки не вийшло оновлення, представники Samsung рекомендують використовувати захист по обличчю або пароль. Про терміни релізу апдейта в компанії не повідомили.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Більше половини iPhone оновлені до iOS 13

В минуле

Moto G8 Play покрасувався на дуже якісних рендерах

В майбутнє

Також буде цікаво