Новини

Українцям не радять знімати готівку в банкоматах цього банку: втратите чималу суму

Деякі банки наполегливо радять українцям не знімати гроші в банкоматах Euronet. Відомо, що вони стягують кошти за інформацію про стан рахунку. 

На думку банків послуга Euronet не прозора для клієнтів чеських банків. 

Деталі

Відомо, що коли клієнти намагаються зняти гроші або просто переглянути баланс, то банкомат Euronet списує кошти за таку інформацію. Загалом після того, як людина вводить PIN-код в банкоматі Euronet, їй пропонують два варіанти:

  1. “Готівка та баланс”, якщо натиснути на цей пункт, то банкомат знімає гроші з рахунку у вигляді комісії.
  2. “Інше”. В цьому разі нічого не відбудеться, користувач зможе здійснити ту чи іншу операцію. 

При цьому керівник банку Euronet в Чехії наполягає, що така функція ж дуже зручною, адже часто люди хочуть перевірити суму на рахунку. При цьому комісію за послугу зазвичай списує банк клієнта, і в більшості країн комісію за перегляд суми не беруть. 

Що про це думають в інших банках Чехії

Клієнтів закликають не користуватися мережею банкоматів Euronet для проведення операцій. 

Запит балансу безкоштовний для клієнтів KB в загальній мережі банкоматів, тобто в банкоматах Komerсni banka, Air Bank, Moneta Money Bank та UniCredit Bank. 

Оператор банкомата має переконатися, що екрани прозоро та правдиво інформувати клієнта про послуги та їх вартість, тож підхід для в Euronet є грубою помилкою. 

Зазначається, що якщо така ситуація виникла, то клієнту потрібно звернутися до банку, який видав його картку. Клієнти, у яких списали комісію за відображення балансу мають право звернутися зі скаргою. 

Така ситуація виникає через те, що Чеський національний банк не контролює роботу так званих незалежних банкоматів, якими є Euronet. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button