Новини

Павло Глоба назвав п’ять знаків Зодіаку, яким буде неймовірно щастити весь березень

Весна — чудова пора року, а для кількох знаків Зодіаку вона стане просто неймовірною. Точніше березень, який від першого до останнього дня буде сповнений приємними новинами та несподіваними сюрпризами. То кому готуватися до тотальної білої смуги?

Овен

Нарешті ви відчуєте спокій та зможете розслабитися. Останні кілька тижнів, а то й місяців ви невпинно працювали. Вся ця багатозадачність неабияк відбилась на загальному самопочутті. Відчуття тривоги та напруги переслідувало вас. Цей складний період закінчився. В березні ви почнете пожинати плоди своєї праці. Ймовірно навіть зможете взяти невеличку відпустку. Загалом астрологи обіцяють, що цей місяць стане для вас періодом нескінченних позитивних емоцій.

Лев

Транзити зірок та планет сприятимуть тому, що вам неймовірно щаститиме у всіх починаннях. Астрологи радять нарешті почати робити те, що ви довго відкладали. Можливо це відкриття бізнесу, а може просто похід у спортзал. Все за що ви візьметесь не лише вдасться, а й принесе вам масу задоволення. Також наприкінці місяці очікуйте приємних звісток на роботі: підвищення, премія або ще якісь бонуси.

гороскоп

Стрілець

В березні Сатурн буде в транзиті у знаку Риб. Це означає, що Стрільцям дуже щаститиме. Саме час купити лотерейний квиток — і астрологи тут зовсім не жартують. Загалом місяць буде трансформаційним. Ви зможете кардинально змінити своє життя на краще, поміняти роботу, чи, наприклад, зовсім перейти в іншу сферу діяльності. Також гарні зміни підстерігають на вас й в особистому житті.

Козоріг

Березень без перебільшень стане найвдалішим місяцем цього року. Астрологи пояснюють це тим, що Плутон нарешті виходить з вашого знаку. Ви відчуєте легкість та натхнення до різноманітних дій. Нарешті знову захочете створювати щось нове, матимете безліч ідей та мотивації їх реалізовувати. В професійній діяльності отримаєте щиру винагороду за пророблену роботу.

Водолій

Астрологи стверджують, що в березні Венера ввійде в знак Водолія, а Сатурн перейде в знак Риб. Саме це й посприяє низці позитивних змін для Водоліїв. Перед вами відкриються нові можливості та горизонти. Ви зможете на повну використати свій потенціал і отримати з цього гарну винагороду.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button