КиївстарНовини

Київстар запускає вкрай важливу для всіх українців послугу

Компанія «Київстар» тепер цілком офіційно співпрацюватиме з українським урядом. За недавно надійшла, оператор підписав меморандум про співпрацю з Михайлом Федоровим, міністром цифровий трансформації України. Про що написано в цьому документі? В які саме проекти будуть співпрацювати урядом «слуг народу» і Київстар? Чого очікувати простим українцям? Про все це – в нинішній статті.


Співпраця оператора і уряду

Як повідомило Міністерство цифровий трансформації на своїй сторінці в Фейсбуці, за підсумками переговорів між урядовими чиновниками і представником оператора «Київстар» сторони дійшли згоди. Мінцифри і найбільший в Україні постачальник послуг мобільного зв’язку підписали меморандум про співпрацю. Які ж основні тези в ньому наведено?

Оператор «Київстар» буде співпрацювати з урядом по цілому ряду напрямків, а саме:

  • Підготовка та розповсюдження матеріалів, що сприяють підвищенню цифровий грамотності українського населення.
  • Інформування батьків про ризики, які можуть підстерігати в Інтернеті їх дітей. Ні для кого не секрет, що зараз у багатьох людей існує дуже дивне уявлення про загрози Інтернету. Так, у всіх на слуху міфічні «групи смерті» а також більш реальні, але все ж не дуже чисельні «педофіли» і «вербувальники в терористи». А про те, що дитина з набагато більшою ймовірністю може стати жертвою банальних шахраїв, які вкрадуть у неї гроші або персональні дані, знають вже не всі.
  • Підвищення рівня цифрової компетенції підприємців. Він часто залишає бажати багато кращого. Це сильно гальмує прогрес в нашій країні і розвиток інновацій в ній.
[adsforwp id=”10622″]

Саме ці напрямки Михайло Федоров вважає пріоритетними як для свого міністерства, так і, очевидно, тепер і для компанії «Київстар».

Київстар

Поки що невідомо, до чого призведе ця співпраця, і як Київстар взагалі збирається «підвищувати цифрову грамотність». Однак можна сказати одне: те, що уряд звернувся до одного конкретного оператора, проігнорувавши його конкурентів з Lifecell і Vodafone, може наводити на деякі думки. Наприклад, про те, що держава збирається захищати даному оператору, паралельно давлячи всіх інших.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

One Comment

  1. >запускає вкрай важливу для всіх українців послугу.
    >Поки що невідомо, до чого призведе ця співпраця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button