VodafoneНовини

Vodafone представив новий доступний тарифний план

Багато людей висловлювали деякі побоювання з приводу переходу компанії Vodafone у власність азербайджанської компанії Backcell. Абоненти боялися, що тарифні плани оператора стануть дорожче, або ж що будуть урізані пакети послуг. Що ж, давайте подивимося, які зміни тарифних планів нас чекали, на прикладі одного з них.


Послуги для всієї родини

Серед нових дешевих тарифів від компанії Vodafone найбільше популярний «сімейний», призначений в першу чергу для того, щоб вам було легко зв’язатися саме з близькими людьми, а їм – з вами. Решта послуг при цьому мають вторинне значення. Ось який пакет послуг вам пропонують в рамках даного тарифу:

  • Повністю безлімітні дзвінки на всі номери Vodafone по Україні.
  • Листування і використання картинок в таких месенджерах, як Viber, WhatsApp, Skype, Telegram не тарифікується (т. Е. Повністю безлімітно). На відеодзвінки в Вайбере і Скайпі це, на жаль, не поширюється.
  • Пакет в шістдесят хвилин для дзвінків на інших українських операторів, а також на російські і польські номера.
  • Гігабайт мобільного інтернету.
  • Можливість відмовитися від дзвінків до Польщі і Російську Федерацію і отримати ще сто хвилин дзвінків на українські номери з послугою «Обмін хвилин».

Розмір місячної абонентської плати становить вісімдесят гривень. Зараз діє акція, за якою протягом перших трьох місяців він буде трохи менше – сімдесят гривень, а також надається додатковий гігабайт інтернету. В принципі, можна сказати, що тариф досить дорогий за мірками соціальних, однак безліміт на основні месенджери виглядає дуже зручно. Ви зможете зателефонувати всім близьким людям, які сидять на Водафон, а іншим – відписатися в одному з популярних додатків-месенджерів.

Vodafone

Підводячи підсумки, можна сказати, що послуги компанії Водафон не дуже дорожчають, особливо на тлі конкурентів. Тариф дійсно добре підійде для великої родини, або ж для колективу на роботі в якості робочих номерів. Якщо ж вам потрібен дешевий тарифний план, кількість послуг в якому не важливо, краще звернути увагу на інші пропозиції оператора Vodafone. Слід зазначити, що старі дешеві тарифні плани ніхто закривати поки що не планує.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button