Новини

ПриватБанк рекордно опустив свою ставку по кредитах

Обговорення
ПриватБанк

Нещодавно клієнти ПриватБанку почали отримувати повідомлення, в яких найбільший банк країни сповіщав їх про нові кредитні ставки. Цікаво, що вони неймовірно низькі – практично без переплат, і без будь-яких аналогів в кредитуванні на території України. Обзавестися автомобілем ще ніколи не було так просто.


Нові ставки по кредитах

Нова кредитна політика Приватбанку дозволяє обзавестися машиною навіть тим, хто раніше міг про неї тільки мріяти. Аванс становить всього десять відсотків, ставка – від 0,01%, термін – до семи років. З послугою «Авто в розстрочку» ви можете придбати найрізноманітніші автомобілі за вигідними умовами:

  • За акційні авто – процентна ставка від 0,01% річних, разова комісія – 1,5%, мінімальний аванс – від десяти відсотків, термін – від одного року до семи років.
  • За нові авто – процентна ставка від одинадцяти відсотків річних, разова комісія – півтора відсотка, мінімальний аванс – від десяти відсотків, термін – від одного року до семи років.
  • За авто з пробігом – процентна ставка складе від 12,6% річних, разова комісія відсутня (нуль відсотків), мінімальний аванс – від десяти відсотків, термін – від одного року до п’яти років.

Поширюється акція на весь модельний ряд таких фірм, як Nissan, Toyota, Renault, Citroen, Mitsubishi, Peugeot, Lexus, Opel, Ravon. Всі інші автомобілі можна оформити в кредит за тарифами нового авто або ж авто з пробігом. На офіційному сайті Приватбанку можна скористатися калькулятором кредиту. З його допомогою ви можете визначити, який аванс ви маєте можливість внести, на який термін оформляєте кредит і скільки грошей вам буде необхідно вносити щомісяця.

ПриватБанк

Люди вже активно користуються новими кредитами від Приватбанку. Так, в грудні найбільшою популярністю користувалися такі автомобілі, як Тойота Камрі, Рено Логан і Ніссан Кашкай. Платіж за стандартними умовами за першу машину складе 11 900 гривень на місяць, за другу – 4 600 і за третю, відповідно, 8 500 гривень на місяць. Для клієнтів ПриватБанку необхідний набір документів мінімальний, рішення щодо надання розстрочення приймається протягом двох хвилин, комісії за погашення відсутні.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Київстар запускає вкрай важливу для всіх українців послугу

В минуле

Новий пристрій дозволяє отримати MacBook всього за 139 доларів

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.