Новини

Українці зможуть отримувати по два паспорти: деталі

Вже тривалий час в Україні триває непроста дискусія стосовно запровадження подвійного громадянства. 

Днями міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба підтримав введення в Україні подвійного громадянства. 

За його словами, такий крок матиме свій позитив, але запровадження подвійного громадянства буде супроводжуватися певними обмеженнями. 

Про це Дмитро Кулеба заявив під час звернення до Всесвітнього конгресу українців.

Очільник Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба переконаний в необхідності запровадити подвійне громадянство для українців. На його думку, робити це потрібно поступово, починати варто з дружніх країн, які є партнерами України. Водночас Кулеба переконаний, що повинні бути деякі виключення, це буде стосуватися заборони на подвійне громадянство з нашим ворогом — російською федерацією, та іншими недружніми країнами. 

українці

Кулеба стверджує, що він твердо переконаний в потребі запровадження подвійного громадянства. Зараз в Україні варто керуватися не страхом роздачі чужих паспортів в Україні, а силою українського паспорта в Україні та світі. Звісно, все це повинно запроваджуватися поступово та розумно. 

Загалом такий крок може бути досить вдалим рішенням, адже мільйони українців були змушені виїхати за кордон через вторгнення російських окупантів. Поки вони перебувають там зі статусом тимчасового захисту, але через деякий час правила можуть змінитися і наші біженців захочуть стати громадянами тих країн, які їх прихистили. Тож з боку України буде правильним йти назустріч та дозволити подвійне громадянство. 

Нагадаємо, що Німеччина спрощує процедуру працевлаштування для українських біженців. Тепер знання мови буде другорядним, достатньо знати німецьку на мінімальному рівні. Такий крок уряду Німеччини пов’язаний з тим, що в країни гострий дефіцит робочих рук, в тому числі представників робітничих професій, де знання мови не є критично важливим. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button