Новини

Майже кожен неправильно варить сосиски: польський шеф-кухар розповів в чому помилка

Ну хто ж з нас бодай раз не їв сосиски, чи сардельки. Це максимально популярна їжа, яку можна зустріти у більшості країн світу й Україна тому не виключення. На прилавках є величезний асортимент сосисок, і деякі з них можна їсти відразу, тобто не відварюючи у воді. Однак багатьом звичніше зварити сосиску перш ніж її з’їсти. Польський шеф-кухар Петр Огинский розповів, які поширені помилки роблять люди під час приготування сосисок і що взагалі з ними не можна робити.

Варити у кип’ятку не потрібно

Перша поширена помилка — це доводити сосиски до кипіння і ще кілька хвилин їх отак варити. Кухар запевняє, що це зайве, і достатньо просто опустити сосиски у гарячу воду на кілька хвилин. М’ясо всередині буде готовим до споживання коли нагріється до 60 градусів.

А от що не можна робити, то це запікати або смажити звичайні сосиски (не ті, які спеціально призначенні для барбекю). Все через те, що у їх складі можуть бути солі з нітратами та нітритами. При високій температурі (понад 130 градусів) вони перетворюються у нітрозаміни і є небезпечними для здоров’я.

сосиски

Як вибрати якісні сосиски?

Дехто вважає, що сосиски апріорі не можуть бути корисними і що це небезпечна їжа, яку потрібно їсти вже у дуже крайньому випадку. Мовляв, там немає ніякого м’яса, а лише купу його замінників та шкідливих добавок. Така продукція дійсно існує, і коштує вона зазвичай доволі дешево. Щоб обрати більш менш якісний продукт, слід звертати увагу на наступне:

  1. Ціна. Не купуйте найдешевші сосиски, у їх складі дійсно нічого хорошого.
  2. Виробник. Надавайте перевагу перевіреним та відомим брендам.
  3. Склад. Той компонент, який йде першим у складі, присутній у сосисках у найбільшій кількості. Також, чим менше у складі компонентів, тим краще.

Сосиски мають бути пружними, а на зрізі мати білий жир, а не жовтий. Колір не повинен бути надто штучним, рожевим чи червоним.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button