Новини

Українські канали стануть платними, шахраї вже не сплять

Як відомо, українські телеканали скоро стануть кодованими, тобто за них буде необхідно платити. Ми зараз не будемо обговорювати, погано це чи добре, і детально розбирати плюси і мінуси цього рішення. Просто звернемо вашу увагу на те, що після поширення новин про кодування основних телеканалів з’явилося багато повідомлень про шахраїв. Про це розповів експертам сайту «Ліга.Tech» Viasat, один з найбільших операторів супутникового телебачення в нашій країні, в своєму прес-релізі.


Шахраї не дрімають

Як повідомляють джерела, зловмисники орудують в соціальних мережах, а також по телефону. Вони маскуються під компанію Viasat, імітуючи айдентику, найменування товарів і послуг, їх символіку, видаючи себе за співробітників оператора.

У шахраїв також є фейкові сайти і сторінки в найбільших соціальних мережах. Через них під виглядом тюнерів від Viasat продаються фейкові тюнери для цифрового ефіру. Невідомо, якого вони виробництва, і хто взагалі відповідає за їх якість і відповідність стандартам. Швидше за все, ці пристрої взагалі не будуть працювати з новим форматом мовлення.

[adsforwp id=”10622″]

Експерти і прості користувачі відзначають, що ведеться дуже агресивна реклама даних тюнерів, особливо в Фейсбуці. У порівнянні зі справжніми пристроями від Viasat пропоновані шахраями пристрої коштують копійки, так що людей, що клюнули на вудку, дуже і дуже багато.

До нав’язливої ​​реклами також причетна величезна армія ботів. Вони накручують позитивні відгуки, додаються в друзі до потенційних жертв, спамлять в самі різні спільноти. На даний момент невідомо, чи стоять за цими подіями різні кримінальні угруповання або ж одна.

Компанія Viasat запевнила користувачів, що намагається взяти ситуацію під контроль. Звернення в Генпрокуратуру вже складені, буде порушено кримінальну справу. Адміністрація Фейсбуку сповіщена і готова почати банити рекламних ботів і акаунти, через які ведеться продаж контрафактної продукції. Простим українцям можна поки що порадити в першу чергу бути пильними і не вестися на копійчані ціни. Пам’ятайте, що, придбавши неякісний дешевий тюнер, ви насправді заплатите набагато більше.

Кодування супутникових каналів українського телебачення почнеться з 20 січня 2020 року. Платними стануть найпопулярніші канали, такі, як Інтер, 1 + 1, ICTV та інші. Чи залишиться можливість перегляду понад шістдесят каналів без додаткової плати.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button