Новини

Samsung розробляє повністю бездротовий телевізор

Обговорення
Ринкова вартість Samsung досягла рекордного рівня

На виставці CES 2020 компанія анонсувала не тільки «традиційні» моделі флагманських телевізорів, а й оголосила про підготовлюваний випуск моделей нового покоління. Головною особливістю новинок стане повна відсутність звичних кабелів – їх не доведеться навіть підключати до розетки.


Samsung TV

Анонсована лінійка пристроїв буде використовувати принцип електромагнітної індукції замість стандартного кабелю живлення. Зараз дослідні зразки проходять тестування.

За заявою Samsung, інженерам компанії вже вдалося домогтися бездротової передачі електроенергії на відстань до 2 метрів за умови, що між передавачем і ТБ немає ніяких перешкод. Інші специфікації пристрою поки не оголошені.

Сама ідея створення подібного пристрою не нова – вперше «безкабельний» телевізор з бездротовим інтерфейсом WHDI, здатним передавати електроенергію і відеосигнал з роздільною здатністю 1080p, був показаний ще 10 років тому на виставці CES 2010.

Проте, на той момент технологія виявилася недостатньо доопрацьованою, а собівартість виробництва – занадто високою, і справа не пішла далі створення прототипу. Очікується, що більш досконалу бездротову модель телевізора Samsung презентує в наступному році на CES 2021.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Українські канали стануть платними, шахраї вже не сплять

В минуле

Користувачі Windows 10 опинилися в небезпеці: все через один файл

В майбутнє

Також буде цікаво