Новини

Хакери можуть зламати iPhone 5 та iPhone 7 за наказом влади США

Історія за участю компанії Apple, американськими правоохоронними органами і двома смартфонами iPhone, які належали терористові, отримала подальший розвиток.


Фахівці стверджують, що влада США цілком може звернутися до хакерів або, як їх іноді називають, експертів з безпеки, які використовують ряд вразливостей для розблокування смартфонів і отримання всіх необхідних даних.

GSMinfo уже писав, що Президент США образився на компанію Apple – судячи по одному з останніх твітів. Яблуком розбрату стало небажання Apple розблокувати смартфони терориста.

[adsforwp id=”10622″]

Тім Кук

Відомий хакер iPhone Уїлл Страфач (Will Strafach), який очолює компанію Guardian Firewall, що спеціалізується на безпеці призначених для користувача даних, заявив, що з цим завданням він може впоратися.

iPhone 5 і iPhone 7? Безумовно їх можна розблокувати. Я б не сказав, що це завдання з розряду «раз плюнути», але це не суперскладно.

Уілл Страфач

Ми вже повідомляли, що 6 грудня Мохаммед Саїд Альшамрані (Mohammed Saeed Alshamrani) здійснив теракт на військово-морську базу в Флориді. У бойовика було два телефони, iPhone 5 та iPhone 7, які вийшли в 2012 і 2016 роках відповідно. Після загибелі Аршамрані ФБР намагається отримати доступ до заблокованих смартфонів.

Apple на відповідне прохання відповіла відмовою, стверджуючи, що для компанії вкрай важливою є недоторканність приватного життя своїх клієнтів.

 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button