Новини

Хакери можуть зламати iPhone 5 та iPhone 7 за наказом влади США

Обговорення
iPhone 11

Історія за участю компанії Apple, американськими правоохоронними органами і двома смартфонами iPhone, які належали терористові, отримала подальший розвиток.


Фахівці стверджують, що влада США цілком може звернутися до хакерів або, як їх іноді називають, експертів з безпеки, які використовують ряд вразливостей для розблокування смартфонів і отримання всіх необхідних даних.

GSMinfo уже писав, що Президент США образився на компанію Apple – судячи по одному з останніх твітів. Яблуком розбрату стало небажання Apple розблокувати смартфони терориста.

Тім Кук

Відомий хакер iPhone Уїлл Страфач (Will Strafach), який очолює компанію Guardian Firewall, що спеціалізується на безпеці призначених для користувача даних, заявив, що з цим завданням він може впоратися.

iPhone 5 і iPhone 7? Безумовно їх можна розблокувати. Я б не сказав, що це завдання з розряду «раз плюнути», але це не суперскладно.

Уілл Страфач

Ми вже повідомляли, що 6 грудня Мохаммед Саїд Альшамрані (Mohammed Saeed Alshamrani) здійснив теракт на військово-морську базу в Флориді. У бойовика було два телефони, iPhone 5 та iPhone 7, які вийшли в 2012 і 2016 роках відповідно. Після загибелі Аршамрані ФБР намагається отримати доступ до заблокованих смартфонів.

Apple на відповідне прохання відповіла відмовою, стверджуючи, що для компанії вкрай важливою є недоторканність приватного життя своїх клієнтів.

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Стало відомо, коли у Twitter з’явиться можливість редагувати записи

В минуле

Microsoft выпустила новый, сверхбыстрый браузер для Windows 10

В майбутнє

Також буде цікаво