Apple
Обговорення

Президент США образився на компанію Apple – судячи по одному з останніх твітів. Яблуком розбрату стало небажання Apple розблокувати смартфони iPhone Мохаммеда Саїда Альшамрані, який вчинил напад на військово-морську базу США у Флориді.


Після цього Apple засудили Генеральний прокурор США Вільям Барр (William Barr) і заступник директора ФБР Девід Боудіч (David Bowdich), а зараз черга дійшла і до президента.

«Ми весь час допомагаємо Apple в ТОРГІВЛІ та багатьох інших питаннях, і все ж вони відмовляються розблокувати телефони, які використовуються вбивцями, торговцями наркотиками та іншими насильницькими злочинними елементами. Їм доведеться допомогти нашій великій країні, ЗАРАЗ! ЗРОБИМО АМЕРИКУ ЗНОВУ ВЕЛИКОЮ»

– так висловився Дональд Трамп в Twitter.

Дональд Трамп і Тім Кук

Виходить, що Apple, будучи американською компанією, не хоче робити Америку знову великою, оскільки не йде на поводу в прокуратури та ФБР.

Цікаво, яким чином Трамп змусить компанію з Купертіно «допомогти зараз», адже і раніше в подібних ситуаціях Apple відмовляла в розблокуванні смартфонів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Перші якісні рендери гнучкого Samsung Galaxy Z Flip

В минуле

Samsung Galaxy Buds +: король автономності серед безпровідних навушників

В майбутнє

Також буде цікаво