Новини

Apple “дбає” про захист особистих даних терористів

Обговорення
Apple

На цьому тижні Apple виявилася в центрі уваги в зв’язку з історією, в якій також задіяні правоохоронні органи США. У понеділок, 13 січня 2020 року, відбулася прес-конференція, присвячена стрільбі на військово-морській базі США у Флориді, яка вважається терористичним актом.


Генеральний прокурор Вільям Барр (William Barr) і заступник директора ФБР Девід Боудіч (David Bowdich) засудили дії компанії з Купертіно після того, як Apple відмовилася розблокувати два смартфона iPhone, які належали Мохаммеду Саїду Альшамрані.

Терорист був військовим стажистом з Саудівської Аравії, який брав участь в міжнародній програмі вишколу та скоїв напад на військово-морську базу.

FBI

Раніше Apple кілька разів відмовляла на подібні прохання з боку влади США і міжнародних правоохоронних органів. Основною причиною, як стверджує керівництво Apple, є недоторканність приватного життя своїх клієнтів.

На даний момент Apple не робила ніяких офіційних заяв щодо цієї ситуації.

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Гнучкий Samsung Galaxy Flip Z отримає новий захист екрану

В минуле

Realme презентувала флагман X50 5G на власній оболонці

В майбутнє

Також буде цікаво