Новини

Xiaomi заплатить гроші користувачам всіх смартфонів

Компанія Xiaomi продовжує стрімко розвиватися, постійно щось покращуючи і удосконалюючи, роблячи це заради того, щоб зміцнитися як на місцевому китайському ринку, де вкрай сильна конкуренція в сфері електроніки, так і в на міжнародному. Спеціально заради того, щоб фірмові смартфони та інші гаджети покупці собі якомога частіше купували, даний виробник вважав за необхідне запустити спеціальну програму виплати грошей всім користувачам своїх смартфонів, причому абсолютно будь-яких. Все це стало можливим завдяки такому сервісу, як Mi Credit. У його рамках можна отримати велику суму грошей в якості такого собі подарунка, а витратити її дозволено на фірмові гаджети китайської корпорації.


Так, на ці гроші користувачі можуть купити собі смартфони, планшети, ноутбуки, портативні акумулятори, бездротові колонки і навушники, зарядні пристрої, монітори, принтери, гаджети для системи «розумного» будинку, рисоварки, електросамокати і багато інших гаджетів, доступних в даний час на ринку. Все працює максимально просто. Отримати гроші на обмежений період часу на абсолютно пільгових умовах можуть всі бажаючі без зайвих складнощів, використовуючи сервіс Mi Credit, запущений тільки-тільки. Мова йде не про якийсь обман, а про реальну спеціальну пропозицію, що дозволяє отримати будь-які гаджети від Xiaomi на дуже вигідних умовах, особливо для тих, хто отримує стипендію або ж пенсію.

Xiaomi

Програма Mi Credit дозволяє отримати в борг суму в розмірі від $ 70 до $ 1400, а залежить її розмір в першу чергу від бажань користувача, а в другу – від його кредитної історії і всього подібного. Користувач повинен подати заявку на отримання грошових коштів в борг, і, якщо таку схвалять, йому нададуть можливість закупитися будь-якою фірмової технікою Xiaomi в офіційному магазині бренду, або ж в онлайн-магазині, на її розмір. Грошові кошти будуть надані в борг на термін до 60 днів під 0% річних, завдяки чому вдасться легко і просто потім повернути їх без переплати і всього подібного. 

Поки що компанія платить гроші користувачам всіх смартфонів тільки в Індії, проте вже незабаром сервіс кредитування Mi Credit виявиться запущений в Україні, Європі та інших країнах світу, тому що він гарантовано буде користуватися серед користувачів великою популярністю. 

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter




Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button