КиївстарНовини

Київстар випустив унікальний стартовий пакет без тарифа

Обговорення
Київстар

З’явилися новини від компанії «Київстар». Компанія випустила універсальну сім-карту, яку можна використовувати для самих різних цілей. Наприклад, для самостійної заміни сім-карти, або ж щоб підключити додаткову картку для планшета або міні-роутера. Це дуже цікава і корисна інновація, яка напевно буде цікава великій кількості українців, тому ми вважаємо своїм обов’язком розповісти про неї.


Що відомо про чисті стартові пакети

Стартові пакети, що не містять жодного тарифного плану, називаються Smart SIM. Застосувати їх можна за цілим рядом призначень, але так чи інакше, практично будь-якій людині вони стануть в нагоді.

На Smart SIM можна підключити один з двох тарифних планів – «SIM для пристроїв» або ж «SIM для планшетів». Перший призначений в першу чергу для різних девайсів, які є частинами так званого «інтернету речей»:

  • Системи сигналізації.
  • GPS-трекери.
  • Датчики
  • Смарт-годинники.
  • Фітнес-браслети.

Українці все частіше користуються цими пристроями, вони все впевненіше входять у наше життя, тож поява спеціального тарифного плану«SIM для пристроїв» була лише питанням часу. В його рамках абоненти отримують тридцять мегабайт мобільного інтернету, тридцять хвилин для дзвінків і тридцять СМС-повідомлень. Цього більш ніж достатньо для подібного пристрою.

Київстар

За допомогою тарифного плану «SIM для планшета» ви можете перетворити універсальну картку в своєрідний «дубль». У Київстару таке вже є в ряді тарифних планів, наприклад «Максимальний Безліміт»: одна картка для смартфона, інша – для модему, міні-роутера, планшета. При цьому у них один рахунок і один номер, що досить зручно. При цьому на другу карту, що логічно, зателефонувати буде не можна, тому вставляти її у другій смартфон сенсу немає.

Нарешті, можна буде використовувати Smart SIM для того, щоб відновити картку замість вкраденої, затершейся або втраченою. Якщо раніше Київстар стягував плату за послугу «Самостійна заміна картки», то починаючи з січня вона стає безкоштовною. Тепер немає потреби виділяти час, щоб зайти в магазин оператора, запам’ятовувати три номери, на які ви дзвонили, і займатися іншими маніпуляціями. Відновити втрачений номер ще ніколи не було так просто.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Перший якісний рендер Huawei P40

В минуле

Клієнти Vodafone опинились у небезпеці: що потрібно знати

В майбутнє

Також буде цікаво