Новини

Xiaomi Mi Band 4 не варто купувати саме через цей недолік

Обговорення
Xiaomi Mi Band 4

Відомо, що фітнес-трекер Xiaomi Mi Band 4 вважається одним з кращих в своїй категорії. У нього відмінний екран і високоємка батарея, якої може вистачити на цілих три тижні автономної роботи при економному витрачанні заряду. Його Bluetooth-модуль дозволяє підключатися до смартфонів на відстані до п’яти метрів. Проте, з цим пристроєм є одна проблема, через яку краще почекати наступну модель, якщо ви, звичайно, не живете в Піднебесній.


Деякі серйозні недоліки

Xiaomi Mi Band 4 хороший всім, крім однієї речі. Справа в тому, що він позиціонується як універсальний девайс, за допомогою якого можна навіть здійснювати покупки. Це робиться завдяки тому, що в нього вбудований чіп NFC. Цей пристрій дозволяє оплачувати дрібні послуги, наприклад, проїзд у таксі або громадському транспорті, а також покупки в магазинах. Біда в тому, що підтримує даний чіп тільки систему Mi Pay. Це китайська платіжна система, яка за визначенням недоступна ніде за межами Піднебесної. Ніяких інших платіжних систем інтегровано не було. Тобто ви, купуючи даний фітнес-трекер, переплачуєте за послугу, яку отримати не можете за визначенням. Погодьтеся, не найкраща покупка. Саме через це багато людей в Європі, Америці, країнах Південно-Східної Азії та колишнього СРСР відмовляються від придбання Xiaomi Mi Band 4.

Xiaomi Mi Band 4

Тим, хто дуже хоче придбати собі цей браслет з якої-небудь причини, ми радимо почекати виходу наступної моделі – Xiaomi Mi Band 5, про яку наш сайт вже писав. В дану модель буде інтегрований чіп, сумісний не тільки з Mi Pay, але і з Google Pay, більш поширеною в нашому регіоні. Також девайс чекає ще кілька поліпшень, які зроблять його дійсно кращим у своєму класі. При цьому всі безперечні переваги, якими володіє на даний момент четверта модель, нікуди не дінуться. Він як і раніше залишиться водонепроникним, енергоємним і ударостійким. Коли цей фітнес-трекер вийде, ми рекомендуємо вам його придбати. У тому ж випадку, якщо вам потрібен просто браслет для фітнесу, краще поки що звернути увагу на інші моделі.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

У мережі з’явилося офіційне зображення смартфона Xiaomi Mi 10

В минуле

Новий флагман від Meizu позує на свіжому рендері

В майбутнє

Також буде цікаво