Новини

Xiaomi Mi Band 4 не варто купувати саме через цей недолік

Відомо, що фітнес-трекер Xiaomi Mi Band 4 вважається одним з кращих в своїй категорії. У нього відмінний екран і високоємка батарея, якої може вистачити на цілих три тижні автономної роботи при економному витрачанні заряду. Його Bluetooth-модуль дозволяє підключатися до смартфонів на відстані до п’яти метрів. Проте, з цим пристроєм є одна проблема, через яку краще почекати наступну модель, якщо ви, звичайно, не живете в Піднебесній.


Деякі серйозні недоліки

Xiaomi Mi Band 4 хороший всім, крім однієї речі. Справа в тому, що він позиціонується як універсальний девайс, за допомогою якого можна навіть здійснювати покупки. Це робиться завдяки тому, що в нього вбудований чіп NFC. Цей пристрій дозволяє оплачувати дрібні послуги, наприклад, проїзд у таксі або громадському транспорті, а також покупки в магазинах. Біда в тому, що підтримує даний чіп тільки систему Mi Pay. Це китайська платіжна система, яка за визначенням недоступна ніде за межами Піднебесної. Ніяких інших платіжних систем інтегровано не було. Тобто ви, купуючи даний фітнес-трекер, переплачуєте за послугу, яку отримати не можете за визначенням. Погодьтеся, не найкраща покупка. Саме через це багато людей в Європі, Америці, країнах Південно-Східної Азії та колишнього СРСР відмовляються від придбання Xiaomi Mi Band 4.

[adsforwp id=”10622″]

Xiaomi Mi Band 4

Тим, хто дуже хоче придбати собі цей браслет з якої-небудь причини, ми радимо почекати виходу наступної моделі – Xiaomi Mi Band 5, про яку наш сайт вже писав. В дану модель буде інтегрований чіп, сумісний не тільки з Mi Pay, але і з Google Pay, більш поширеною в нашому регіоні. Також девайс чекає ще кілька поліпшень, які зроблять його дійсно кращим у своєму класі. При цьому всі безперечні переваги, якими володіє на даний момент четверта модель, нікуди не дінуться. Він як і раніше залишиться водонепроникним, енергоємним і ударостійким. Коли цей фітнес-трекер вийде, ми рекомендуємо вам його придбати. У тому ж випадку, якщо вам потрібен просто браслет для фітнесу, краще поки що звернути увагу на інші моделі.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

6 Comments

  1. Версия с NFC продактся только в китае а, соответственно она не предназначена для нашего рынка и в продажу к официальным дилерам в Украине никогда не поступала. В описании товара в глобальной версии не указано наличие NFC. Чем аргументирует автор статьи отказ от покупки браслета кроме как недостоверной информацией не понятно. Браслет отличный и за свою стоимость предлагает неплохой комплект корректно работающих функций.

  2. Автору треба було спочатку хоча б ознайомитися з профільними сайтами та джерелами, а лише потім писати статтю. В джерелах він би легко знайшов інформацію, що даний браслет випускається в 3 версіях: 1. глобальна без NFC-модуля, яка офіційно продається в Україні; 2. китайська CN-версія, яка теж не має модуль оплати; 3. китайська версія з NFC-модулем.

  3. Та ви вже заї…ли зі своїм нфс, довб..би, бля. У всіх кому воно треба є смартфони з цією функцією. Нах..я він у браслеті ? Ви , кончені убл людки , якщо таку хуєту вважаєте вартою уваги.

    1. Воу-воу, бомбило, приклади лід собі до сраки, а то так всіх заляпаєш плодами своєї люті через… NFC?… Серйозно?…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button