Новини

Vodafone знизив ціну на популярну послугу

Компанія Vodafone оновлює свої послуги. Судячи з усього, оператор Backcell, який придбав Водафон, набагато краще відноситься до українських користувачів, ніж російська компанія «Мобільні ТелеСистеми», яка володіла фірмою раніше. Люди, які побоювалися різкого подорожчання, помилялися. Перехід прав власності до більш адекватної компанії пішов на користь оператору і, в кінцевому рахунку, двадцяти мільйонам її клієнтів в нашій країні.


Роумінг як вдома – тепер дешевше

Так, одним із прикладів здешевлення послуг стало падіння цін на послугу «Роумінг як вдома». Воно відбулося напередодні новорічних свят, які багато українців зустрічають за кордоном. Ціни знизилися в цілих два рази, при цьому пакет послуг не зменшився. Деяким провідним на ринку операторам, які примусово переводять абонентів на більш дорогі тарифні плани з меншою кількістю послуг, є чому повчитися у Vodafone, чи не так?

Тепер послуга «Роумінг як вдома» на сім днів коштує для абонентів передоплати за все сімдесят гривень, що вдвічі дешевше, ніж було раніше. Що отримає за ці гроші абонент Водафону?

  • Сімдесят хвилин на розмови всередині мережі Vodafone Україна.
  • Тридцять хвилин на будь-які номери по країні перебування і на будь-яких операторів мобільних послуг України.
  • Двісті мегабайт мобільного інтернету.
  • Пакет з п’ятдесяти СМС-повідомлень на будь-які номери по Україні і країні перебування.
[adsforwp id=”10622″]

Контрактні абоненти будуть платити за «Роумінг як вдома» набагато більше – 175 гривень, а й пакет послуг у них більший. Так, на дзвінки всередині мережі Водафон вони отримують сто хвилин, на інші номери по Україні і країні перебування – п’ятдесят, а кількість Інтернету зростає до п’ятисот мегабайт. Ця послуга дійсна протягом місяця з моменту активації.

Vodafone

Нарешті, бізнес-клієнти повинні будуть заплатити триста гривень за можливість користуватися послугою протягом місяця (як і абоненти контракту). За цю суму вони отримують набагато більше, ніж абоненти контрактної та передплатної форми. Так, пакет інтернету зростає до двох гігабайт, а пакет дзвінків – до двохсот хвилин. Діє ця послуга на території цілих двадцяти семи країн, які українці відвідують найчастіше.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button