lifecellНовини

Lifecell запустив відразу два потужних тарифа

Компанія Lifecell вступила у новий рік відразу із двома відмінними тарифами, які підійдуть багатьом користувачам з нашої країни. Про це стало відомо десятого січня. Що ж, давайте розглянемо дані тарифні плани більш детально.


Умови тарифних планів

Абоненти можуть Отримати достатню кількість як хвилин для розмов, так і гігабайтів Інтернету. Цікавим нововведенням є те, що за вхідні дзвінки в рамках даних тарифних планів ви будете отримувати зниження вартості місячного пакета послуг, а також, що порадує багатьох користувачів – додаткові гігабайти. Базовий пакет послуг виглядає так:

  • П’ятнадцять гігабайтів Інтернету в місяць.
  • Повний безліміт на найбільш популярні в Україні соціальні мережі – Facebook, Twitter, Instagram.
  • П’ятсот хвилин дзвінків на будь-які номери Lifecell.
[adsforwp id=”10622″]

Тепер трохи про послуги, що дозволяють знизити вартість зв’язку. У тому випадку, якщо абонентом було здійснено більше ста хвилин дзвінків в будь-якій мережі по Україні, як вхідних, так і вихідних, вартість пакета послуг становитиме на двадцять гривень менше початкової. Також за кожні сто хвилин розмов ви можете отримати додаткові п’ять гігабайтів високошвидкісного мобільного інтернету.

Lifecell

Додаткова інформація

Тарифні плани, про які ми говоримо, називаються «Жара GO» і «Жара Go Plus». Пакет послуг в них однаковий, але є різниця у вартості і зоні дії. Так, перший тарифний план передбачає абонентську плату в розмірі 110 гривень на місяць (або дев’яноста, якщо ви «виговорите» більше ста хвилин), і діє по всій території нашої країни. Другий значно дешевше при тій же кількості послуг (відповідно, сімдесят чи п’ятдесят гривень). Але при цьому він є регіональним – щоб дізнатися, чи працює він у вашій області, перейдіть на офіційний сайт Lifecell і вкажіть своє місцезнаходження.

Підключити дані тарифні плани можна таким же способом, як і інші тарифи від компанії Lifecell. Ви можете або придбати універсальну картку і ввести потрібні комбінації, або ж відразу купити карту з потрібним вам пакетом послуг в офіційному магазині оператора. Бажаємо вам приємного користування оновленим тарифами, а компанії Лайф – вдалого їх запуску.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button