Новини

Французи здійснили революцію в розблокуванні смартфонів

В ході виставки Consumer Electronic Show 2020 французька компанія Isorg продемонструвала нову модель дактилоскопічного датчика, який суттєво відрізняється від уже представлених на ринку рішень.


Особливістю нового сканера відбитків пальців є, по-перше, те, що він розпізнає відбитки по всій поверхні екрану, а по-друге, сканує одразу чотири пальці. Цього не може робити жоден існуючий дактилоскопічний датчик.

Після появи підекранних сканерів відбитків пальців виникли сумніви в їх надійності, оскільки в ході експериментів з’ясувалося, що їх досить просто обдурити. Датчик, який розробила французька компанія, дозволяє розпізнавати користувача по 4 пальцях одночасно, що істотно підвищує безпеку призначених для користувача даних.

[adsforwp id=”10622″]

Isorg продемонструвала нову модель дактилоскопічного датчика

Розробники підтвердили, що новий датчик може використовуватися з різними дисплеями, включаючи гнучкі, тобто він може з’явитися в наступних складних смартфонах різних виробників.

Товщина нового дактилоскопічного датчика становить менше 300 мкм, масове виробництво має початися найближчим часом, поставки виробникам смартфонів стартують навесні 2020 року.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button