Новини

3D-принтер зможе врятувати сотні тисяч людей

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, в результаті інфекцій за останній рік померло 99 тисяч американців та близько 37 тисяч жителів Європи. Ще більш гостро проблема стоїть в країнах на кшталт Індії. Британські дослідники з Шеффілдського університету запропонували спосіб боротьби з бактеріями за допомогою 3D-друку.


Запропонований метод ґрунтується на додаванні до складу фарби для 3D-принтерів спеціального антибактеріального з’єднання. Таким чином, надруковані предмети не будуть накопичувати на собі мікроби. За словами вчених, такі матеріали є універсальними та повністю нешкідливі.

Склад не токсичний і може використовуватися як в лікарнях, так і для створення дитячих іграшок. Автори нової технології впевнені, що в майбутньому можна буде оснастити антибактеріальним покриттям безліч контактних предметів, починаючи з мобільних телефонів та закінчуючи дверними ручками в будинках.

[adsforwp id=”10622″]

«Більшість сучасних 3D-друкованих продуктів не мають додаткової функціональності. Додавання антибактеріальних властивостей на стадії виробництва забезпечить поступову зміну звичного досвіду»

– обіцяють вчені.

Боротьба з інфекціями

В ході випробувань було виявлено, що предмети з антибактеріальним з’єднанням ефективні проти двох основних груп бактерій: золотистого стафілокока та синьогнійної палички. Деякі компанії вже виробляють частина предметів з антибактеріальним покриттям. Новий підхід набагато більш простий в застосуванні, що дозволить зробити процес створення безпечних побутових і будь-яких інших продуктів масовим.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button