Новини

Lifecell запустив найдешевший тариф на ринку

Зазвичай тарифи для інтернету досить дорогі, особливо ті, які пропонують повний або частковий безліміт. Середньостатистичний українець, битий життям, знає, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці, як, власне і дешевий інтернет. Аж до недавнього часу всі оператори, здавалося, підігравали цьому стереотипу. Але менше місяця тому одна з компаній «великої трійки» повністю зламала його!

Чотири безліміти за смішну ціну

Тарифний план, рівних якому по вигоді в нашій країні просто немає, дійсний в тридцяти двох містах. Це різні обласні центри західної, центральної та північної України, в тому числі Тернопіль, Ужгород, Кропивницький і Суми. Більш повний список можна побачити на сайті компанії. Що ж отримають мешканці тридцяти двох міст, яким випала така неймовірна удача? Пропозиція включає:

  • Безлімітні дзвінки всередині мережі.
  • 10 Гб 4G\3G інтернету на місяць.
  • Повністю безлімітні соцмережі, в тому числі Twtiter, Instagram, Facebook.
  • Сто хвилин на дзвінки

Lifecell

Виглядає як звичайний мобільний тариф, яких безліч, не так? Але ні, найголовніша перевага — ціна. В той час, як аналогічні пропозиції від інших операторів починаються від вісімдесяти гривень в місяць, творці тарифу пропонує абсолютно смішні розцінки: двадцять гривень! Не дивно, що в містах, які потрапили під пропозицію, люди буквально змітають з прилавків відповідні сім-карти.

Додаткові переваги тарифного плану

Крім неймовірно низької ціни, тариф «Залізна двадцятка» від Lifecell приваблює ще дечим. Ні для кого не секрет, що оператори люблять провертати хитрі трюки. Вони роблять дуже вигідну пропозицію, підвищують продажі, а потім різко задирають ціни. Так ось — з «Лайфом» такого не буде. Аж до кінця 2020 року цінова політика не буде переглядатися.

Lifecell

Підсумувавши вищесказане, можна зрозуміти людей, які включилися в неймовірний ажіотаж навколо «Залізної двадцятки». Поспішайте скористатися цією пропозицією і ви. Просто відвідайте найближчий магазин «Лайф» та придбайте сім-карту, або ж, якщо у вас вже відповідна картка, просто перейдіть на новий тариф. Зробити це вам, без сумніву, допоможуть фахівці сервісного центру. Протягом як мінімум року ви будете платити копійки за повноцінний інтернет-пакет, який гідно оцінить будь-який абонент мобільного зв’язку!


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button