Новини

Через збій в роботі Vodafone стартові пакети можна замовити безкоштовно

… Ну, або майже безкоштовно – за десять копійок штука. Як повідомляє портал Liga.tech, користувач на ім’я Григорій зміг придбати стартовий пакет другого за розміром українського оператора саме за такою ціною. Причому не в роздріб, а оптом.


Акція небувалої щедрості

В інтернет-магазині Водафон стартовий пакет Vodafone SuperNet 4G Smart коштує двадцять п’ять гривень. На Різдво комп’ютерна система магазину, очевидно, вирішила зробити українцям подарунок і обрушила ціну в двісті п’ятдесят разів. На даний момент вказано, що цього товару «немає в наявності». Проте, кеш Гугла пам’ятає все. Десятикопійкову ціну – теж. Тож, ми не розповідаємо якоїсь небувальщини – лише чисту правду.

Користувач, що зв’язався з новинним веб-порталом, замовив п’ятсот SIM-карт. Вони обійшлися йому в п’ятдесят гривень, і ще в двадцять п’ять – доставка. Перша спроба оформити таке замовлення виявилася невдалою – магазин його скасував, однак ціна нікуди не поділася. Григорій повторив замовлення і встиг оплатити. Служба підтримки спочатку відмовилася виконувати його. Вони говорили, що це просто збій, і що така кількість карт одному користувачу продати не можна. Проте, Григорій стояв на своєму.

Vodafone

Всю покупку під час другого замовлення користувач задокументував, зробивши скріншоти, записавши на відео процес оформлення, а також на диктофон – розмову зі службою підтримки.

Після розборок Водафон прийняв рішення не ризикувати своєю репутацією і погодився вислати Григорію той товар, за який той заплатив. Справді, звідки йому було взагалі знати, що це саме баг, а не акція небувалу щедрість і не розпродаж за ціною нижче собівартості?

Як повідомляє джерело, посилку Григорію вже оформили і замовлення закрили. Йому відправлять його протягом чотирьох днів. Що буде щасливець робити з цілим ящиком стартових пакетів, поки що неясно, але, по всій видимості, він має повне право перепродати їх за ціною, нижчою, ніж у оператора. Справді, чому б ні? Так, продаючи їх за двадцять гривень, він запрацює десять тисяч. Цілком собі непоганий подарунок на Різдво, як нам здається. Григорій може подякувати програмному забезпеченню за його глюки.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button