Новини

Клієнти Привату першими отримають доступ до унікальних можливостей

Як заявив Михайло Федоров, віце-прем’єр міністр України з цифрової трансформації, інноваційний додаток «Дія» буде випробувано в першу чергу на клієнтах Привату, що добровільно погодилися на тестування. З 11 грудня було заявлено про початок набору тестувальників, 16 числа почалися випробування. Станом на першу декаду січня 2020 року, за посиланням https://team.diia.gov.ua/ зареєструвалося вже понад п’ятдесят тисяч чоловік.


Що являє собою додаток

“Дія” – це електронний додаток для вашого смартфона, яке поєднує в собі два документа – технічний паспорт на автомобіль та водійські права. Для того, щоб встановити його, необхідно мати на телефоні додаток Приват24, а значить, бути клієнтом Привату. Коли ви підтверджуєте вхід в електронний гаманець, вам також приходить підтвердження про входження в додаток «Дія».

Як зазначив на своїй прес-конференції Михайло Федоров, в наші дні смартфон може замінити собою гаманець, квиток на проїзд в громадському транспорті та багато що ще. Чому б йому також не виступити заміною водійських прав? Сергій Харитич, ​​член правління Привату, додав, що банк не має ніякого відношення до облікового запису водія в додатку «Дія». Приват24 тільки виконує функцію підтвердження особи. Інший член правління, Андрій Гриценюк, заявив, що банк пишається наданою йому довірою.

Приват

Поки що, на етапі тестування програми, користувачам необхідно подати заявку на офіційному сайті проекту. Тим учасникам, які визнані придатними за всіма критеріями, приходить на електронну поштову скриньку посилання, за яким можна цю програму завантажити. Після цього ви можете спокійно використовувати цю програму на дорозі. Співробітники поліції будуть проводити верифікацію документів, скануючи QR-код. Деякі громадяни побоюються, що правоохоронці можуть відмовитися приймати ці документи. Втім, вони не мають права так чинити, і в разі, якщо від вас вимагатимуть пластикові права, ви маєте повне право звернутися в гарячу лінію поліції по телефону 0-800-50-02-02.

Тестування триватиме протягом місяця. Протягом цього часу фахівці з Міністерства цифровий трансформації, МВС, Привату і EPAM – міжнародної компанії, яка бере участь в розробці «Дії», збиратимуть відгуки тестувальників, аналізувати їх і виправлятиме виявлені помилки.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button