Новини

Новий стільниковий оператор здивував українців наддешевим тарифом

Оператори «Великої трійки» в нашій країні давно підім’яли під себе практично весь ринок мобільного зв’язку. Рости їм, за великим рахунком, вже й нікуди, тому все, що їм залишається – будується між собою, намагаючись хоч когось переманити. У хід йдуть часом найбрудніші прийоми, наприклад, акції, що дозволяють спочатку два місяці не платити нічого, а потім платити вдвічі більше. Або пряма брехня про якийсь «4,5G-інтернет». На щастя, з приходом в нашу країну незалежних операторів, таких, як Lycamobile, ситуація може почати змінюватися.


Як новий оператор залучає українців

Lycamobile – міжнародний оператор, який працює в двадцяти семи країнах. Він є віртуальним, тобто у нього немає офісів і магазинів. Сім-карти замовляються через інтернет. Завдяки цьому нема необхідності витрачатися на зарплати армії промоутерів і продавців-консультантів, «Лайк» може дозволити собі набагато нижчі тарифні плани – і при цьому залишатися «на плаву».

Наприклад, в новорічному тарифі від міжнародного оператора ви можете платити лише п’ятнадцять гривень на місяць. Що ж ви за це отримуєте?

[adsforwp id=”10622″]
  • Чотири гігабайти мобільного інтернету. Обмежень на нього не існує, на відміну, наприклад, від того ж Vodafone, який не дозволяє роздавати інтернет зі смартфона або завантажувати торренти. Єдина неприємна деталь – поки що в мережі «Lycamobile Україна» немає 4G. Він з’явиться протягом 2020 року.
  • Шістдесят хвилин на голосові дзвінки по Україні, а також на двадцять сім країн, де існує мережа Lycamobile.
  • Тридцять СМС-повідомлень на будь-які номери по Україні.
  • Безлімітні дзвінки і СМС-повідомлення всередині мережі.

Тарифний план, який пропонує все це всього за п’ятнадцять гривень на місяць, називається «Все в одному XS». Для того, щоб отримати сім-карту даного оператора, вам потрібно оформити заявку на офіційному сайті. Картка прийде вже активованої і готової до роботи.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

One Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button