КиївстарНовини

Київстар запустив унікальний для України тариф

Ми багато сварили «Київстар» за дивні акції з подвійним дном і за примусове переведення абонентів на більш дорогі тарифи. Пора розповісти трохи хорошого, а то, чого доброго, він ще отримає репутацію «корпорації зла». Що ж, при всій непопулярності осінніх тарифів серед них є як мінімум один, на який варто звернути увагу, незважаючи на відносну дорожнечу.


Цікаві пропозиції від Київстар

Тариф, про який ми хотіли б розповісти вам, цікавий тим, що являє собою щось на зразок «універсальної» послуги, яка підійде не тільки для смартфонів, але і для домашнього інтернету, що саме по собі в новинку. Що ж, давайте подивимося уважніше. Ви отримаєте:

  • Безлімітні дзвінки в мережі Київстар.
  • Сто двадцять хвилин на українські номери, а також за кордон, на номери Італії, Польщі, Росії, Чехії, Німеччини.
  • Дванадцять гігабайт мобільного інтернету
  • Унікальна «фішка» – безлімітний домашній інтернет.

При порівняно невеликій кількості інтернету в пакет входить безліміт на величезну кількість сервісів. У їх число, крім звичних соціальних мереж, месенджерів і Ютуб, входить також екзотика. Наприклад, Вікіпедія, а також сайти знайомств, зокрема, Тіндер. Такого не пропонує жоден інший оператор.

[adsforwp id=”10622″]

Справедливості заради – ціни в тарифі трохи кусаються. Абонентська плата становить, ні багато ні мало двісті гривень на місяць. Проте, за можливість отримати в одному пакеті безлімітний інтернет для дому та смартфона це не дуже дорого. До того ж в перші чотири місяці ви будете платити всього сто п’ятдесят гривень.

Підключення тарифного плану

Тарифний план називається «Все разом Базовий». Щоб підключити його, скористайтеся системою «Мій Київстар», або ж зателефонуйте за безкоштовним номером 477 * 1. Вам необхідно мати на рахунку сто п’ятдесят гривень, щоб відразу ж активувати пакет послуг. У разі, якщо грошей на рахунку недостатньо, будуть нараховуватися денні пакети з дзвінками, але без Інтернету. Їх вартість – три гривні в день.

Всю іншу інформацію можна подивитися на офіційному сайті Київстар. Ми ж, підбиваючи підсумки, скажімо, що хоча «Все разом Базовий» залишається досить дорогим тарифом, він все-таки може підійти людям, які шукають собі тариф, в рівній мірі підходить для телефону і для будинку.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

3 Comments

  1. примусове переведення абонентів на більш дорогі тарифи… У меня “этот” тариф(все вместе экстра 2018) уже года два. Только с безлимитным интернетом(3 гигабайта в день) и второй сим-картой. И был он за 155 грн с домашним интернетом и 300 минутами на мобильные Украины . А с февраля он мне будет стоить 225 грн(или больше. Уже не помню).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button