Обговорення

Ми багато сварили «Київстар» за дивні акції з подвійним дном і за примусове переведення абонентів на більш дорогі тарифи. Пора розповісти трохи хорошого, а то, чого доброго, він ще отримає репутацію «корпорації зла». Що ж, при всій непопулярності осінніх тарифів серед них є як мінімум один, на який варто звернути увагу, незважаючи на відносну дорожнечу.


Цікаві пропозиції від Київстар

Тариф, про який ми хотіли б розповісти вам, цікавий тим, що являє собою щось на зразок «універсальної» послуги, яка підійде не тільки для смартфонів, але і для домашнього інтернету, що саме по собі в новинку. Що ж, давайте подивимося уважніше. Ви отримаєте:

 • Безлімітні дзвінки в мережі Київстар.
 • Сто двадцять хвилин на українські номери, а також за кордон, на номери Італії, Польщі, Росії, Чехії, Німеччини.
 • Дванадцять гігабайт мобільного інтернету
 • Унікальна «фішка» – безлімітний домашній інтернет.

При порівняно невеликій кількості інтернету в пакет входить безліміт на величезну кількість сервісів. У їх число, крім звичних соціальних мереж, месенджерів і Ютуб, входить також екзотика. Наприклад, Вікіпедія, а також сайти знайомств, зокрема, Тіндер. Такого не пропонує жоден інший оператор.

Справедливості заради – ціни в тарифі трохи кусаються. Абонентська плата становить, ні багато ні мало двісті гривень на місяць. Проте, за можливість отримати в одному пакеті безлімітний інтернет для дому та смартфона це не дуже дорого. До того ж в перші чотири місяці ви будете платити всього сто п’ятдесят гривень.

Підключення тарифного плану

Тарифний план називається «Все разом Базовий». Щоб підключити його, скористайтеся системою «Мій Київстар», або ж зателефонуйте за безкоштовним номером 477 * 1. Вам необхідно мати на рахунку сто п’ятдесят гривень, щоб відразу ж активувати пакет послуг. У разі, якщо грошей на рахунку недостатньо, будуть нараховуватися денні пакети з дзвінками, але без Інтернету. Їх вартість – три гривні в день.

Всю іншу інформацію можна подивитися на офіційному сайті Київстар. Ми ж, підбиваючи підсумки, скажімо, що хоча «Все разом Базовий» залишається досить дорогим тарифом, він все-таки може підійти людям, які шукають собі тариф, в рівній мірі підходить для телефону і для будинку.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Vodafone дарит абонентам 1 год связи бесплатно

В минуле

Киевстар запустил уникальный для Украины тариф

В майбутнє

Також буде цікаво

 • http://facebook.com/profile.php?id=100002097225423 Миша Левчук

  Як це?
  Унікальна «фішка» – безлімітний домашній інтернет.
  В мене цей тариф вже декілька
  років, що за брехню ви пишете..

 • Ievgen Siryi

  примусове переведення абонентів на більш дорогі тарифи… У меня “этот” тариф(все вместе экстра 2018) уже года два. Только с безлимитным интернетом(3 гигабайта в день) и второй сим-картой. И был он за 155 грн с домашним интернетом и 300 минутами на мобильные Украины . А с февраля он мне будет стоить 225 грн(или больше. Уже не помню).

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/2045889105662361/ Олег Гнат

  Відколи Вікіпедія – це екзотика? І коли були якісь ліміти на домашній інтернет?

Комментарии для сайта Cackle