КиївстарНовини

Київстар запустив важливу послугу, яка потрібна всім

Ми багато за що сварили Київстар, зокрема, за примусове переведення людей на більш дорогі і при цьому не надто вигідні тарифи. Однак це все ще оператор номер один в нашій країні, що задає тренди технологічного розвитку на українському ринку. Так, 30 грудня 2019 року, під самий Новий рік, компанія порадувала абонентів тим, що ввела нову цікаву послугу.


Суть нової послуги

Послуга, яку під Новий рік ввів оператор, називається «Smart на SIM». Вона призначена для абонентів передоплати і дозволяє придбати нову сім-карту без будь-якого тарифного плану. Її можна використовувати для цілого ряду цілей:

  • Підключити тарифний план «SIM для пристроїв». Він необхідний для того, щоб послуги оператора можна було використовувати в таких «розумних пристроях», як сигналізації, GPS-трекери, смарт-годинник, датчики. Для такого «інтернету речей» використовується особливий пакет пропозицій, який включає в себе тридцять мегабайт інтернету, тридцять хвилин дзвінків і тридцять СМС.
  • Підключити послугу «SIM для планшета». Вона дозволяє вставити додаткову сім-карту в ноутбук або планшет, що дозволить, зокрема, користуватися послугами інтернету і телефонії від Київстар в тих місцях, де звичайний кабельний інтернет недоступний. Додаткова картка пов’язана з основною: у них один номер і один рахунок.
  • Для самостійної заміни сім-карти, в тому випадку, якщо стара пошкоджена.

До речі, плата за послугу «Самостійна заміна SIM» скасовується. Це також не може не радувати клієнтів найбільшого мобільного оператора країни.

Київстар

Для чого ще можна використовувати «Smart на SIM»

[adsforwp id=”10622″]

За допомогою настроюваної «пустушки» можна, зокрема, замінити втрачену сім-карту, в тому випадку, якщо у вас, наприклад, вкрали телефон. Більше не потрібно йти в магазин оператора, згадувати номери, на які ви дзвонили, і здійснювати інші непотрібні рухи тіла. Досить скористатися новою послугою від Київстар.

Також є можливість самостійно поміняти SIM-карту на USIM з підтримкою 4G. Для того, щоб дізнатися, чи підтримує мережі четвертого покоління ваша SIM-карта, введіть короткий код * 245 * 4 #. Провести заміну можна всього за кілька кроків, які описані в інструкції «Самостійна заміна SIM-карти на 4G».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button