Новини

Тариф від Vodafone став найкращим в Україні

Обговорення
Vodafone

Кожний рік в нашій країні відбувається вручення нагороди Effie Awards Ukraine. Зазвичай це не дуже цікаво для звичайних користувачів, але зате є резонансною подією серед маркетологів та інших людей, пов’язаних зі світом бізнесу. Проте, в минулому 2019 році на церемонії вручення даної нагороди відбулося дещо цікаве для пересічного українця. А саме – найбільшою кількістю нагород була відзначена компанія Vodafone. Таким чином журі показало: оператору вдалося запустити кращий масовий тариф в країні!


Що принесло нагороди оператору?

Всіма трьома нагородами було відзначено тарифний план Joice, запущений влітку 2019 року. Завдяки йому Vodafone заробив славу кращого оператора для підлітків – адже саме на них була направлена ​​реклама «Джойса».

Тарифний план пропонує дуже вигідні умови:

  • Шість гігабайт інтернету.
  • Шістсот хвилин на розмови з усіма номерами України та Польщі.
  • Безкоштовний трафік на цілий ряд сервісів, якими користуються люди, що сидять зі смартфонів.

Саме останній пункт і став вирішальним, дозволивши компанії перетворити пересічний, на перший погляд, тарифний план в «бомбу». Більше жоден оператор ні в одному тарифному плані не пропонував такої кількості безлімітів:

  • Відео: YouTube, Netflix, Vodafone TV, MEGOGO;
  • Музика та книги: Apple Music, Tik Tok, YouTube Music, Vodafone Music, Vodafone Books, SoundCloud, Shazam, Deezer;
  • Ігри та магазини додатків: Twitch, AppStore, Google Play, Steam.
  • Соцмережі і месенджери: Instagram, Facebook, twitter, Telegram, Viber, Snapchat, Skype.

За все це пропонується платити всього сто гривень на місяць, що набагато менше, ніж в аналогічних тарифах інших операторів. Відразу ж після запуску тарифний план став справжнім хітом продажів – і це було тільки початком.

Vodafone

Які нагороди отримав оператор?

За співпрацю з поп-групою «Время и Стекло» під час рекламної кампанії Joice оператор був відзначений «золотом» в номінації «Зірки в рекламі». Також Водафон отримав срібло в номінації «Запуск продукту або послуги». Третьою нагородою стала «бронза» в номінації «Телекомунікаційні послуги».

Ідея рекламної кампанії, яка привернула підлітків по всій країні, була відзначена ще однією спеціальною нагородою Best Marketing Team 2019 телекомунікаційній сфері, яку отримав відділ маркетингу та продажів оператора.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi Mi 10 і Mi 10 Pro виходять вже на днях

В минуле

Тариф от Vodafone стал лучшим в Украине

В майбутнє

Також буде цікаво