Новини

Xiaomi Mi 10 і Mi 10 Pro виходять вже на днях

Обговорення
Xiaomi Mi 10

Раніше компанія Samsung підтвердила , що 11 лютого в Сан-Франциско відбудеться захід Samsung Galaxy Unpacked, на якому будуть показані смартфони Samsung Galaxy S20 і новий Galaxy Fold 2, оснащений гнучким дисплеєм.


Новий тизер демонструє блок камери Samsung Galaxy S20, а також смартфон Galaxy Fold 2 в складеному стані.

Samsung Galaxy S20

Тепер же чутки вказують на те, що компанія Xiaomi має намір випередити Samsung і представити смартфони Xiaomi Mi 10 і Mi 10 Pro перед анонсом Samsung Galaxy S20. Тобто новинки можуть вийти буквально на днях.

Також було підтверджено, що Xiaomi Mi 10 і Mi 10 Pro будуть оснащені однокристальної системою Snapdragon 865 і мають шанси стати першими на ринку новинками з цією флагманською платформою.

Snapdragon 865

Вчора обізнаний китайський інсайдер розповів, чим відрізнятимуться Xiaomi Mi 10 і Mi 10 Pro. Базова версія отримає 64-мегапіксельну камеру і 40-ватну дротову зарядку, тоді як Mi 10 Pro отримає камеру на 108 Мп і підтримку 66-ватної зарядки.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

В найпопулярнішому месенджері з’явився “різдвяний” вірус

В минуле

Тариф від Vodafone став найкращим в Україні

В майбутнє

Також буде цікаво