Новини

Приват поміняв правила роботи своїх банкоматів

Приват за роки, що минули з моменту його заснування, встиг стати найбільшим банком в нашій країні. Більшість громадян України, які працюють як у державній, так і в приватній сфері, отримують зарплати саме через картки цього банку. Так що новина, якої нас під Новий рік вирішило порадувати правління банку, стосується практично кожного українця.


Оновлення банкоматів і нові правила

Новина ця полягає в тому, що Приват починає масштабне оновлення банкоматів по всій Україні. Цей процес стартує вже в січні 2020 року, і триватиме до кінця 2021. Адже замінити буде необхідно десятки тисяч пристроїв. Можливі тимчасові перебої, коли старий банкомат вже зняли, а новий поставити не встигли, або ж вирішили перенести банкомат на нове місце. Що ж такого отримають жителі нашої країни, що виправдає ці незручності?

Приват

Самою головною новинкою, яка заощадить безліч нервів, грошей і часу громадянам, стане можливість повернути забуті в банкоматі гроші назад на карту. Трапляються різні збої в роботі пристроїв, через які забрати валюту просто не виходить. Іноді людей відволікає раптовий телефонний дзвінок, заварушка в черзі, або щось інше.

[adsforwp id=”10622″]

Раніше, щоб повернути гроші на рахунок, необхідно було написати заяву в банк і дочекатися інкасації. Тільки після цього їх вам повертали. Зараз же потреби в цьому більше не існує. Якщо гроші ніхто не забрав протягом сорока секунд, банкомат «втягне» їх назад. Вони будуть зараховані на карту в автоматичному режимі, без будь-яких комісій і заяв. На даний момент ця функція тестується. Аналітики Привату в своїх попередніх висновках прийшли до висновку: вона дозволяє на цілих тридцять відсотків скоротити кількість випадків, коли в банкоматі забувають гроші. Після повноцінного запуску ця цифра тільки зросте.

Проте, ми вважаємо своїм обов’язком попередити наших читачів: від шахраїв це вас не врятує. Злодії можуть спеціально влаштовувати біля банкоматів бардак: кричати, лаятися, штовхати людину, що намагається зняти гроші. Все для того, щоб збити його з пантелику і змусити забути їх в банкоматі. Коли людина йде, гроші забирають. Особливо часто цим промишляють цигани. Зрозуміло, в таких випадках необхідно писати заяву в банк і звертатися в поліцію. Тут наявний вже склад кримінального злочину.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button