КиївстарНовини

Київстар різко піднімає тарифи для мільйонів абонентів

Обговорення
Київстар

Ми продовжуємо публікувати наші матеріали про те, як Київстар «тримає слово» і «не підвищує тарифи». Здається, новорічний настрій компанія вирішила зіпсувати кожному другому абоненту. Судячи з усього, у оператора, який і так найдорожчий в нашій країні, до березня взагалі не залишиться тарифів менше 100 гривень. Після наших попередніх публікацій ми буквально завалені коментарями, в яких самі різні люди скаржаться, що їх переводять в примусовому порядку на більш дорогі тарифи.


Нав’язування непопулярних тарифів

Судячи з усього, багато дешевих тарифів закриваються повністю. З повідомлень наших користувачів ми помітили, що:

  • Тариф «Київстар онлайн 3G» закривають.
  • «Z-тариф» теж.
  • Замість старих тарифів, які передбачають абонплату 75 гривень, пропонують 175 (це взагалі верх нахабства).
  • Замість тарифів з абонплатою 155 гривень пропонують платити 225.
  • Покращення при цьому мінімальні або їх немає взагалі.

Нам складно судити, що саме стало причиною подібного масового подорожчання. Однак два цікавих факти ми можемо відзначити.

Київстар

По-перше, осіння лінійка тарифів дуже погано продається. Вони практично не цікаві пересічному користувачеві через високу ціну. Спочатку Київстар запустив дуже некрасиву «акцію», яка дозволяла два місяці не платити за мобільний зв’язок. При цьому головною її умовою було те, що вас переводили на один з тих самих «осінніх» тарифів, які нікому не потрібні і не цікаві. По всій видимості, і цей «фінт вухами» не мав особливого успіху, так що Київстар вирішив піти ва-банк і просто нав’язати абонентам нові тарифні плани.

Другий цікавий факт, про який ми теж вже писали – то, що Київстар в грудні 2019 року остаточно перейшов в повну і неподільну власність росіян з «Білайн» і «Альфа-Груп». Оскільки відносини між РФ і Україною залишаються натягнутими ось уже шостий рік, по всій видимості, росіяни бояться, що їх в будь-який момент можуть закрити або націоналізувати. Ось і намагаються вичавити максимум з українських абонентів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Vodafone дарує абонентам рік зв’язку в подарунок

В минуле

Приват поміняв правила роботи своїх банкоматів

В майбутнє

Також буде цікаво