Новини

Vodafone запустив послугу, яку всі зобов’язані підключити

Часи, коли тарифні плани були жорсткими, фіксованими наборами послуг, давно пройшли. Зараз хорошим тоном вважається надати абонентам можливість самим настроювати тарифи, вибираючи, що їм потрібно, а що ні. Відомо, що в нашій країні такий тариф – «Хайп» – є у lifecell. Однак ж схожа послуга є і в іншого оператора «великої трійки» – Vodafone. Просто не всі про неї знають.


Налаштуйте свій тарифний план

Поки що у Vodafone є тільки кілька тарифних планів, в рамках яких ви можете налаштувати, що вам найбільше потрібно. Це Vodafone Family, Turbo і Vodafone SuperNet. Абонентам Family, Turbo і пакета послуг SuperNet Start належить 700 хвилин на обмін в рамках послуги «Безліч розмов». Тим же, хто користується Vodafone SuperNet Pro або Vodafone SuperNet Unlim, надається цілих півтори тисячі хвилин в рамках послуги.

Всі надані пакети хвилин поширюються на будь-які українські номери. Здійснюючи обмін, ви отримуєте безліміт на Vodafone, а далі – в залежності від конкретного тарифного плану.

  • Користувачі Vodafone Family Plus, крім безліміту в мережі, отримують шістдесят хвилин на номери інших українських операторів, а також за кордон.
  • В рамках спеціальних регіональних умов того ж Vodafone Family ви отримаєте 150 хвилин на дзвінки іншим операторам і тридцять – за кордон.
  • Turbo дозволяє отримати триста хвилин на інші мережі по Україні.
  • Тим, у кого SuperNet Start, за обмін пакета належить вісімдесят хвилин дзвінків на інші номери України і в Польщу на оператора T-Mobile. На інші країни – тридцять хвилин.
  • Абоненти SuperNet Pro, отримають сто двадцять хвилин на інші номери України та Польщі, а також ті ж тридцять хвилин міжнародних.
  • Нарешті, SuperNet Unlim пропонує півгодини міжнародних хвилин, і цілих 200 – для розмов з Україною і Польщею.

За підключення послуги «Безліч розмов» відповідає комбінація * 715 #. Зверніть увагу, що вартість підключення складе двадцять п’ять гривень одноразово.

[adsforwp id=”10622″]

Vodafone

Нагадуємо, що в будь-якому випадку, незалежно від тарифного плану, ви отримаєте після обміну безлімітні дзвінки всередині мережі. Це само по собі дуже зручно – набагато зручніше стандартних умов, якщо ви багато розмовляєте з людьми, «які сидять» на номерах від Vodafone.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button