КиївстарНовини

Київстар вирішив роздати абонентам гроші: як отримати

Компанія «Київстар» – лідер українського ринку мобільного зв’язку. Незважаючи на те, що вона все ще зберігає свої позиції, останнім часом у оператора виникли проблеми фінансового характеру. Наприклад, хоча офіційної інформації з продажів останньої лінійки тарифів ще немає, очевидно, що вони були не дуже високі. По всій видимості, саме це стало причиною, через яку компанія запустила акцію, що дозволяє не платити за телефон цілих два місяці (але з умовою переходу на новий тариф). Запустив оператор також і ще одну новорічну акцію, про яку ми вам зараз і розповімо!


Умови кешбеку від Київстар

Суть акції проста – вона дає можливість отримати до п’ятдесяти гривень на рахунок в якості кешбек. СМС-повідомлення про це почали приходити абонентам в розсилці порівняно недавно, минулого тижня. Втім, як водиться, є кілька додаткових умов – просто так вам гроші роздавати ніхто не буде. Повертати – теж. Це все-таки акція, а не благодійний аукціон. Умови такі:

  • Ви повинні бути абонентом передоплати.
  • Абонплата за вашим тарифним планом повинна перевищувати п’ятдесят гривень на місяць. Це, на жаль, відсікає ту частину людей, яка сидить на соціальних тарифах.
  • Ви повинні поповнити рахунок на суму від ста гривень, одним платежем, і тільки через систему Google Pay.
[adsforwp id=”10622″]

Кешбек повинен відбутися протягом семи днів після того, як гроші будуть зараховані на ваш рахунок. Як правило, за відгуками абонентів, це все-таки відбувається значно раніше. П’ятдесят гривень зараховуються на ваш  бонусний рахунок, і ви можете витратити їх, на що вважаєте за потрібне.

Київстар

Судячи з відгуків тих, хто вже скористався цією послугою, проблем з нею не виникає. Щоб з’ясувати, чи поширюється акція на вас, якщо ви не отримали відповідне СМС, просто встановіть програму «Мій Київстар» і подивіться в ньому. Можливо, що в подальшому оператор запустить ще кілька акцій, щоб утримати старих користувачів і, можливо, залучити нових, зберігши перше місце на ринку. Ми будемо оперативно інформувати вас про них.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button