Новини

Vodafone запустив тариф з безлімітом за кордон за 1,5 грн на день

Десяті роки пройшли під знаком дешевшення мобільного зв’язку. Раніше доводилося платити досить пристойні суми навіть за розмови з абонентами свого власного оператора, а мобільний інтернет взагалі коштував захмарних грошей. Сьогодні безлімітні дзвінки всередині мережі, і як мінімум кілька гігабайт мобільного інтернету повинні бути в будь-якому тарифі поважаючого себе оператора. Але залишається одна річ, яка як і раніше вкрай дорога. Ми говоримо про міжнародні розмови. На щастя, компанія Vodafone вирішила нарешті це виправити!


Деталі нового тарифного плану

Кращим тарифним планом для тих, хто багато розмовляє з країнами ближнього і далекого зарубіжжя, стане нова пропозиція від Vodafone. За замовчуванням в його рамках ви отримуєте наступні переваги за сорок п’ять гривень в місяць:

  • Безліміт в мережі
  • 500 МБ Інтернету, але месенджери не тарифікуються.
  • 150 хвилин для дзвінків іншим операторам і на стаціонарні номери по Україні
  • Безліміт на дзвінки в Польщу і Російську Федерацію.
  • 30 хвилин на дзвінки за кордон.

У список країн, куди можна дзвонити в рамках пакету тридцяти хвилин в місяць, входять найбільш популярні в українців. Це в першу чергу США і Німеччина, а також Італія і Канада. У тарифного плану є можливість гнучкого налаштування. Так, якщо вам не потрібен інтернет, ви можете відключити його, і платити за мобільний зв’язок трохи менше. Присутній також можливість обміняти хвилини за кордон на сто додаткових хвилин для розмов по Україні. В цілому слід зазначити, що новий тарифний план – найдешевший з тих, що пропонують пакети на міжнародні розмови. Аналогічні пакети у інших операторів майже ніколи не коштують менше сімдесяти гривень на місяць.

[adsforwp id=”10622″]

Vodafone

Як підключити тарифний план «Vodafone Family»

Головним мінусом тарифного плану «Vodafone Family» є те, що він, на жаль, регіональний. Його спеціальні умови, про які ми вам розповіли, діють на території Рівненської, Вінницької, Черкаської, Житомирської, Хмельницької, Тернопільської, Львівської областей, а також на території ряду регіонів Дніпропетровської, Одеської, Полтавської та Кіровоградської.

Якщо ви потрапляєте в даний список, придбайте пакет в офіційному магазині або у промоутерів, увімкніть її, і поповните рахунок на сорок п’ять гривень одним платежем будь-яким способом, крім переказу коштів.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button