Новини

Xiaomi Mi Band 4 досі лідирує одразу в трьох категоріях

Обговорення
Xiaomi Mi Band 4

Компанія Xiaomi планувала почати підкорювати ринок Японії в 2020 році, проте за фактом китайський виробник запустив свої перші пристрої в цій країні вже 9 грудня, діючи з явним випередженням графіка.


У японську стартову лінійку пристроїв Xiaomi увійшли 108-мегапіксельний камерофон Xiaomi Mi Note 10 (він же CC9 Pro), рисоварка MIJIA, портативний акумулятор Mi Power bank 3, чемодан Mi Travel Suitcase і фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 4.

Як повідомляють різні джерела, всі новинки Xiaomi користуються величезною популярністю в країні. Окремий наголос робиться на фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 4, який, згідно з даними Amazon, є найпопулярнішим пристроєм в Японії у категорії розумних годинників і трекерів фізичної активності.

Xiaomi Mi Band 4

Крім того, Xiaomi Mi Band 4 займає перші місця в трьох інших категоріях: «гарячі нові релізи», «найбажаніший гаджет» і «найпопулярніший подарунок».

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Тариф нового мобільного оператора шокував своєю ціною

В минуле

Huawei знову дивує та може вивести на ринок новий суббренд

В майбутнє

Також буде цікаво