Новини

Xiaomi Mi 10T виявився кращим ніж очікувалось

Обговорення
Xiaomi Mi 10T

Ми вже повідомляли про те, що Лей Цзунь (Lei Jun) назвав приблизну дату анонсу смартфона Xiaomi Mi 10T. В ході конференції для розробників MIDC 2019 він заявив, що смартфон не відкладений на наступний рік, а буде анонсований вже в грудні.


Довгий час вважалося, що Xiaomi Mi 10T буде побудований на базі однокристальної системи MediaTek MT6885, яка повинна бути анонсована через тиждень, 26 листопада 2019. MediaTek також обіцяла анонсувати разом з цією однокристальною системою перший смартфон, в якому вона буде використовуватися.

Xiaomi Mi 10T

Xiaomi Mi 10T

Раз Xiaomi офіційно заявила, що анонс Xiaomi Mi 10T відбудеться тільки в грудні, то це буде точно інший смартфон. Надійний мережевий інформатор, який веде сторінку в соціальній мережі Twitter під ніком @AndroidSaint, тільки що зробив Xiaomi Mi 10T набагато кращим смартфоном в очах потенційних покупців. Він стверджує, що в Xiaomi Mi 10T буде використовуватися не MediaTek, а платформа Qualcomm.

Лей Цзунь пообіцяв наступного року випустити не менше 10 моделей смартфонів з підтримкою 5G.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Відома дата виходу Xiaomi Mi 10T: вона точно порадує фанатів серії

В минуле

Кращий камерафон Xiaomi суттєво упав в ціні

В майбутнє

Також буде цікаво