Новини

Xiaomi Redmi 8 і Redmi Note 8 порадували більшість покупців

Мобільні пристрої поступово стають все більш популярними. Це відбувається не тільки за рахунок зростання числа людей, які бажають такі використовувати на постійній основі, але ще й завдяки тому, що дуже багато людей не хочуть користуватися одним телефоном більше двох років, вважаючи за краще міняти його на нову модель. Все це призвело до того, що десятки компаній в світі вкладають мільярди доларів у створення нових технологій, щоб кожен новий смартфон був кращий, ніж старий, причому як по частині зовнішнього вигляду і технічного оснащення, так і з точки зору функціональних можливостей. Сьогодні, 24 серпня 2019 року, в мережу потрапили відомості про такі новинки, як Xiaomi Redmi 8 і Redmi Note 8.


Презентація смартфонів відбудеться вже наступного тижня, а якщо бути більш точним, то 29 серпня. Пройде вона звичайно ж в Китаї. Відомо, що новинки отримають потужний процесор, роз’єми USB Type-C і 3,5 мм для навушників, акумуляторну батарею з підтримкою швидкої зарядки, а також корпус зі скла. Сканер відбитків пальців в Xiaomi Redmi 8 виявиться розташований на тильній частині корпусу, тоді як в Redmi Note 8, якщо джерела праві, він вбудований прямо в дисплей, що говорить про те, що такий виконаний за технологією OLED, а не IPS. Втім, буде в новинках і дещо ще, що гарантовано порадує всіх покупців.

Redmi Note 8

Пов’язана така впевненість з тим, що раніше жоден інший виробник електроніки не наділив свої бюджетні моделі смартфонів такими можливостями. Як натякнув глава бренду Redmi Лу Вейбінг, всі майбутні телефони компанії, в тому числі недорогі, зможуть похвалитися чіпом NFC, а призначений він для роботи з платіжними системами Mi Pay, Google Pay і будь-якими їх аналогами. Простіше кажучи, власники Xiaomi Redmi 8 і Redmi Note 8, якщо все виявиться саме так, зможуть оплачувати покупки в магазинах, платити за проїзд в громадському транспорті та виконувати безліч інших дій без будь-яких заборон і обмежень, а це, поза будь-якими сумнівів, порадує дуже багатьох.

Xiaomi Redmi Note 8
Xiaomi Redmi Note 8

Також стане можливим швидко підключатися до різних пристроїв, просто підносячи до них смартфон. В даний час зустріти чіп NFC можна тільки в відчутно більше дорогих телефонах бренду. Коли Xiaomi Redmi 8 і Redmi Note 8 надійдуть в продаж, коштуватимуть вони буде не більше $ 200, а значить дозволити собі їх покупку зможуть всі бажаючі, причому без будь-яких складнощів. Залишилося тільки дочекатися анонса новинок, тоді як потім, коли вони надійдуть у продаж, перевірити роботу нових можливостей зможуть всі бажаючі. Ще ніколи бюджетні мобільні пристрої не були настільки просунутими в усіх відношеннях.

Back to top button