Новини

Xiaomi Mi Note 10 перевірили на продуктивність: дива не сталося

Обговорення
Xiaomi Mi Note 10

Новий Xiaomi Mi Note 10, він же Mi CC9 Pro, отримав одну з найбільш просунутих камер на ринку з роздільною здатністю 108 Мп, акумулятор ємністю 5260 мАг, NFC і Android 10, проте в якості процесора використовується модель середнього рівня Snapdragon 730G. Журналісти з’ясували, чого варто чекати від такої начинки. 


Співробітники видання GSMArena випробували Mi Note 10 в різних бенчмарках. Нагадаємо, що встановлений в ньому процесор  Snapdragon 730G відрізняється від звичайного Snapdragon 730 збільшеною частотою графіки Adreno 618 (550 МГц замість 500 МГц) і застосуванням технологій для запобігання зниженню fps в іграх. Іншими словами, цей чіпсет заточений під ігри.

У Geekbench 4.1 смартфон набрав 2536 балів в одноядерному тесті і 6737 – в багатоядерному. У Geekbench 5 через інший алгоритм підрахунку результати інші, але на загальну картину це ніяк не впливає. В обох режимах роботи Xiaomi Mi Note 10 майже вдвічі поступається актуальним флагманам на Snapdragon 855 Plus. Крім того, результати ідентичні таким в  Xiaomi Mi 9T , в якому встановлений звичайний Snapdragon 730.

У AnTuTu 7 новий Mi Note 10 набрав 213 566 балів – порівняно з Mi 9T і майже вдвічі менше, ніж у флагманських моделей.

Інші бенчмарки, орієнтовані на перевірку графічної продуктивності, показали невеликий відрив Mi Note 10 від Mi 9T, що досягається за рахунок розігнаного GPU. 

За словами журналістів, і хоча Mi Note 10 показує не рекордні результати, смартфон без проблем справляється з усіма сучасними іграми і більш простими завданнями.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Oppo готує планшет, у який можна вставити смартфон

В минуле

iPhone 11 Pro Max подешевшав в Україні на 15 тис. гривень

В майбутнє

Також буде цікаво